Wyszukiwałeś:

2

. Znaleziono 19052 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 2

Spróbuj też wyszukać: droga krajowa nr 2 golf 2 wolkswagen golf

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19052 wszystkich):

Mazda 2: Rozbudowana

Japońska Mazda specjalnie z okazji odbywającego się salonu samochodowego wChinach zaprezentuje zmodyfikowaną wersję nadwoziową modelu oznaczonego wswojej nomenklaturze numerem 2 – odpowiadającego autom z segmentu B.Będzie to czterodrzwiowy sedan, który w sprzedaży na chińskim rynkupojawi się na początku 2008 roku.

 

Obwodnica Mińska już za 2 lata

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniudecyzji lokalizacyjnej dla ponad 20 km autostradowej obwodnicy MińskaMazowieckiego. Nowa obwodnica o parametrach autostrady, powstanie w ciągu drogikrajowej nr 2 do końca 2010 roku.

 

Qashqai+2 już w produkcji

W zakładach w Sunderland w Wlk. Brytanii uruchomiono już produkcję nowego,siedmiomiejscowego rodzinnego crossovera. Pierwsze egzemplarze modelu Qashqai+2zostaną dostarczone w październiku.

 

Nowa opona Continental HSR 2

Continental wyprodukował nową oponę autokarową do użytku mieszanego naregionalnych oraz długich trasach. Nowe HSR 2 dzięki szeregowi technicznychinnowacji charakteryzują się lepszą ekonomią użytkowania oraz większymkomfortem jazdy. Najnowszej generacji opony znajdują zastosowaniezarówno na osi kierującej, jak i napędowej.

 

Limitowany Land Rover Freelander 2 w Polsce

Brytyjski producent samochodów terenowych wprowadził na polski ryneklimitowaną wersję SPORT modelu FREELANDER 2. Zastosowany pakiet stylizacyjnyobejmuje m.in. wykończenia zderzaków i progów, lusterka i klamkiw kolorze nadwozia, sportowy spojler bagażnika oraz specjalnie zaprojektowanedo tej wersji 19 calowe felgi z lekkich stopów.

 

FuturAuto 2011 dla Active Brake Assist 2

Trzy miesiące po światowej premierze na IAA w Hanowerze, system Active BrakeAssist 2 otrzymał pierwszą nagrodę. Belgijscy dziennikarze motoryzacyjnidocenili zalety systemu , który pozwala na uniknięcie tylnych kolizji iprzyznali mu wyróżnienie "FuturAuto 2011".

 

Wątek na forum: błąd poduszki powietrznej MAZDA 2 2003 r

Witam Problem polega na tym że od jakiegoś miesiąca (tak twierdzi kolega) zaczęła palić się kontrolka srs , fakt na początku na przemia raz świeciła raz nie. Kontrolka na początku miga 2 razy , chwilka przerwy i znowu 2 razy, następnie jest dłuższa przerwa i znowu to samo, później świeci na stał...

 

BMW zapowiada Serię 2 Coupe. Premiera w piątek

Bawarski koncern pokazał 35 sekundową zapowiedź wideo swojego najnowszegomodelu. Seria 2 Coupe oficjalnie pokazana zostanie światu w piątek.

 

BMW Serii 2 Coupe oficjalnie

Najnowszy model z Bawarii został dziś oficjalnie zaprezentowany światu. Nowaw gamie Seria 2 Coupe w swoim wyglądzie łączy wszystkie najnowsze elementydesignu BMW.

 

BMW seria 2 z otwieranym dachem

BMW poszerza gamę serii 2. Po wersji coupe oraz Active Tourer przyszedł czasna wariant z otwieranym dachem. BMW seria 2 Cabrio jest wyraźnie większa odswojego poprzednika, czyli "jedynki" z otwieranym dachem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021