Wyszukiwałeś:

252

. Znaleziono 492 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 252

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 492 wszystkich):

Wątek na forum: Boom na nowe?!

ciekawe jak wyglądają te wyniki sprzedaży jak porównamy je do tych sprzed wejścia do Unii ~AdJ

 

Miliony na modernizację kujawsko-pomorskich dróg

W całym regionie kujawsko-pomorskim trwają prace drogowe, dziękiktórym podróż wojewódzkimi trasami stanie się bezpiecznai bardziej komfortowa. Największe inwestycje drogowe pochłoną, w ciągunajbliższych kilku lat, ponad 390 milionów złotych, za którewyremontowane zostanie 210 kilometrów dróg.

 

Wątek na forum: Ruszyły modernizacje w kujawsko-pomorskim

Wychodzi, że będzie to tylko rewitalizacja nawierzchni. Na jakąś obwodnicę nie mamy co liczyć. Więc w Zakrzewie (wylot na Inowrocław) nadal będziemy przejeżdżać kilka metrów od szkoły. Poza tym odwrócił bym kolejność bo odcinek, przewidziany do remontu w 2011 okolice Brzezia) jest dużo gorszy, le...

 

Zmiany na drogach w związku z budową A1

W związku z budową autostrady A1 Toruń-Kowal, kierowcy muszą liczyć się zutrudnieniami na sąsiednich drogach wojewódzkich. Niektóre powybudowaniu autostrady zmienią przebieg.

 

Co na drogach wojewódzkich w kujawsko-pomorskim?

Przebudowa odcinka DW nr 223 w Białych Błotach, odnowy w Lipnie,Golubiu-Dobrzyniu i Zamku Bierzgłowskim oraz modernizacja kolejnych drógz wykorzystaniem środków unijnych - to najważniejsze zadania ZarząduDróg Wojewódzkich w Bydgoszczy w 2012 roku.

 

Oszczędności trafią na odnowy

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy przeznacza zaoszczędzonena przetargach środki na kolejne inwestycje. Do odnów wytypowano kilkaodcinków dróg wojewódzkich na Kujawach i Pomorzu.

 

Kujawsko-pomorskie: pół miliarda na modernizacje

Modernizacja drogi nr 252 łączącej Inowrocław z Włocławkiem, kończypierwszy etap odnowy kujawsko-pomorskich tras wojewódzkich zwykorzystaniem funduszy z Regionalnego Programu Operacyjnego WojewództwaKujawsko-Pomorskiego. W ostatnich latach samorząd województwaprzeznaczył na ten cel prawie pół miliarda złotych.

 

Nowe wiadukty i ronda w kujawsko-pomorskim

Kończy się budowa łącznicy pomiędzy autostradą A1 i DK nr 15 w Gronowie.Inwestycja była połączona z odnową części DW nr 646. Budowa autostradypomiędzy Toruniem i Kowalem wymusza też zmiany na innych drogachwojewódzkich.

 

DW252 pod Włocławkiem nadal zamknięta

W związku z budową autostrady A1 pod Włocławkiem konieczne jestprzedłużenie zamknięcia DW nr 252 na odcinku od Włocławka do powstającegowęzła Brzezie. Kierowcy muszą korzystać z tymczasowej organizacji do 30września - informuje Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy.

 

Zmiany w drogach wojewódzkich przy nowym odcinku A1

Przy okazji niedawnego otwarcia autostrady A1 na odcinku pomiędzy Czerniewicamia Włocławkiem zmianie uległa również organizacja ruchu naprzebiegających w pobliżu drogach wojewódzkich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018