Wyszukiwałeś:

3 X

hatch X

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 3 hatch

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 50 wszystkich):

Kia: Nowe kombi z rodziny cee'd

Podczas salonu samochodowego w Paryżu obok cee'da w wersji 5-drzwiowej ikoncepcyjnego modelu pro_cee'd (3-drzwiowy hatchback, którego docelowa nazwabrzmieć będzie cee'd sporty hatch) Kia zaprezentuje także cee'da sportywagon. Będzie to wersja kombi, która do sprzedaży w Europie wejdzie wewrześniu 2007.

 

Leon Cupra: Najmocniejszy od Seata

Było 204, 215 i 225. Jest 240. Tak ewoluowała moc Seata Leona Cupra, jednego znajbardziej rasowych "hot-hatchów" skierowanych dla europejskiej klienteli.Najnowsza odsłona tego modelu właśnie wjechała do polskich salonów i jużzdążyła ustanowić pewien rekord.

 

Volkswagen Golf GTI: VIDEO-TEST

Pierwsza generacja Golfa GTI wyjechała na drogi, kiedy po ziemi stąpałyjeszcze dinozaury. Stąd na tle wszystkich młodocianych konkurentów,niemiecki hot-hatch może jawić się jako staruszek.

 

Ford Focus RS: o czym szumią wierzby

Focus RS jest jednym z najbardziej kultowych Hot Hatchów. W 2015 roku Ford planuje zaprezentować następno generację Focusa RS. Już teraz pojawiają sie plotki dotyczące tego modelu.

 

Co Kowalski w Genewie zobaczyć powinien?

Genewa. Miasto w Szwajcarii. Miejsce, w którym od 1905 roku odbywająsię najważniejsze targi motoryzacyjne na świecie. Każdego roku światczterech kółek zachwyca się prezentowanymi tam samochodami. Jednak cotak naprawdę może interesować przysłowiowego Jana Kowalskiego w Genewie?

 

Wątek na forum: Samochód na początek [10-12 tys.]

Witam. Jestem nowy na tym forum. Niedawno udało mi się zdać egzamin praktyczny na prawo jazdy. Poszukuję samochodu na początek. Jeszcze się uczę więc nie mam zbyt dużo pieniędzy. Rodzice obiecali mi 10 tys. Razem z moimi mam 12 tys. Proszę o pomoc w znalezieniu sensownego samochodu :) Interesują ...

 

503KM Volkswagenie Golfie GTI

Słynny hot hatch z turbodoładowanym, sześciocylindrowym silnikiem o mocy ponad 500KM, napędem 4x4 i spektakularnym body kitem. Możesz nim jeździć naokrągło, ale na pewno go nie kupisz. Oto Golf GTI Supersport Vision GranTurismo.

 

Peugeot 308 R HYbrid - francuski hiperkompakt

Jeszcze niedawno hot-hatche miały moc ok. 200KM. Dzisiaj mocno już przekraczają 300, ale Peugeot 308 R HYbrid przybywa z zupełnie innej planety.

 

Peugeot 308 R HYbrid - niespodziewany hot-hatch

Szef Peugeota, Picat Maxime, trochę nas zaskoczył. Chwilę po premierze świeżutkiego 308 GTi, zdradził kolejną sportową wersję popularnego kompaktu. Oto spalinowo-elektryczne 308R HYbrid.

 

Hyundai wyprodukował w Czechach 3 mln aut

Fabryka Hyundaia w czeskich Noszowicach świętuje wyprodukowanie trzymilionowego egzemplarza samochodu. Jest nim rasowy Hyundai i30 N.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "3 hatch".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019