Wyszukiwałeś:

636

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 636

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 54 wszystkich):

Wątek na forum: Polska premiera Nissan Qashqai+2

Niby niewiele większy się wydaje, a robi wrażenie. Niby ten sam drapieżny charakter i miastoodporna konstrukcja, a jednak to już można powiedzieć samochód rodzinny. Świetnie się zapowiada. ~Duduś

 

Wątek na forum: Nissan Qashqai w mieście

bardzo ładny suw i tani w porównaniu do kia to nissan jest tańszy ~patryk

 

Wątek na forum: brak szczegółów

Poszukującemu brakuje detali np. rozmiary, wygląd silnika, wygląd kabiny i tapicerki, pojemośc bagażnika, przeswity, jak sprawuje się w terenie, porównanie z innymi autami podobnej klasy, itp, itd. Klient musi czuć auto. Bynajmniej moja skromna osoba - napaliła się na autko, lecz nie mogę znaleźć...

 

Spadek produkcji

Całkowita produkcja samochodów osobowych w kwietniu w porównaniu dopoprzedniego rekordowego miesiąca - marca zmniejszyła się o ponad 13%.Nieznacznie spadła również produkcja aut dostawczych. W ubiegłym miesiącupolskie fabryki opuściło 58 859 samochodów, mimo to jest to wynik o 7%większy w porównaniu do kwietnia 2005 roku - wynika z analiz Samaru.

 

Miliardy dotacji do wykorzystania

W ramach Programu Operacyjnego „Infrastruktura i Środowisko” do 2013roku ma powstać 636 km autostrad i 2 247 km dróg ekspresowych. Na realizacjęinwestycji transportowych przeznaczonych zostanie około 26 mld euro. Podobnaskala inwestycji zostanie też utrzymana w latach 2014-2020 - zapowiedziałminister transportu.

 

Pierwszy rok Mazdy z sukcesem

Pierwszy niepełny rok ponownej obecności Mazdy na polskim rynku zakończyłwieloma pozytywnymi aspektami: rosnącą z miesiąca na miesiąc sprzedaż iszybkim rozwojem sieci dealerskiej.

 

Dostawcze i ciężarowe na minusie

Słaba końcówka ubiegłego roku sprawiła, że łączna sprzedaż nowychsamochodów użytkowych o dmc większej niż 3,5 tony oraz ciężarowych w2008 roku była o 7,6 procent niższa niż rok wcześniej.

 

Logan pickup i van już w sprzedaży

Do sprzedaży na polskim rynku trafiły właśnie dwie kolejne wersje modeluDacia Logan. Tym razem pełniące funcję aut dostawczych - pick up oraz van - awięc z otwartą bądź zabudowaną przestrzenią ładunkową.

 

Już 10 lat aliansu Renault-Nissan

Mimo zachowania oddzielnych marek i oddzielnych tożsamości korporacyjnych,współpraca w ramach aliansu, która zawiązana została 27 marca1999 roku, wyszła na dobre obu koncernom.

 

1000 Mazd w trzy miesiące

W pierwszym kwartale bieżącego roku sprzedanych zostało dokładnie tysiącegzemplarzy samochodów marki Mazda. Największym zainteresowaniem cieszysię wciąż model Mazda6.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019