Wyszukiwałeś:

730

. Znaleziono 138 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 730

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 138 wszystkich):

Wszystko o samochodach Toyota Celica

Toyota Celica to sportowe coupe japońskiej marki, którego produkcja rozpoczęła się w 1970 roku i przetrwała aż do 2005 roku. W ciągu tych 35 lat obecności na rynku pojawiło się w sumie siedem generacji modelu. Ostatnia Toyota Celica dostępna była w sprzedaży od 1999 roku.

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Wątek na forum: Renault Clio III: Skazany na sukces?

Nowe Clio uzytkuję od ok miesiąca i cieszy mnie bardzo dobra widoczność z miejsca kierowcy, duża powierzchnia szyb powoduje, ze w środku jest przyjemnie jasno - w przeciwięństwie do np. ASTRY III.Wygodne jest także to, że łatwo zajć miejsce za kierownicą - próg jest niski , lekko otwier...

 

Wątek na forum: Renault Clio Sport: Czas na zabawę...

Fajne auto, cena też do przełknięcia pozostało jużtylko naprawić polskie drogi i można ruszać :) ~margol

 

Wątek na forum: Clio kombi już we Frankfurcie

ladnie sie prezentuje,z pewnoscia o niebo lepiej od skody fabii, choc 207 SW ciut ladniejsza ~angool

 

Scania na targach IAA 2010

Podczas wystawy IAA 2010 Scania zaprezentuje nową serię R, zmodernizowane wpodobnym zakresie serie P i G oraz nowe samochody ciężarowe V8, a także nowyautobus turystyczny Scania Touring i niskopodłogowy autobus miejski ScaniaOmniCity.

 

Genewa 2013: 300 i więcej

Auta produkowane dla mas, napędzane alternatywnymi technologiami, czy wreszcieluksusowe pojazdy dla elit. To standard każdych, liczących się targówmotoryzacyjnych na świecie. Aby jednak mieć poczucie motoryzacyjnegospełnienia, potrzebna jest jeszcze jedna grupa - aut sportowych. Oto przeglądnajważniejszych, tegorocznych premier Międzynarodowego Salonu SamochodowegoGenewa 2013 powyżej 300 KM. Premier, których nadrzędną rolą jestwciskanie w fotel.

 

Scania wprowadza drugą generację silników Euro 6

Scania wprowadza na rynek drugą generację jednostek Euro 6. Klienci będąmieli teraz do wyboru w sumie dziewięć poziomów mocy od 250 do 580 konimechanicznych.

 

Najmocniejsza Scania Euro 6 trafiła do klienta

W połowie marca w centrali Scanii w Södertälje miało miejsceuroczyste przekazanie kluczyków do ciągnika siodłowego Scania V8 R730Euro 6.

 

Chiński SUV z zawieszeniem Lotusa

Marka Baojun, należąca do koncernu GM, nie jest znana w Europie, ale w Azjizdobywa coraz większe uznanie. Właśnie pojawiły się informacje na tematnowego vana o nazwie 730 MPV, przy którym współpracowaliinżynierowie Lotusa. 

 

Wątek na forum: Złom samochodowy

WitamnnGdyby miał ktoś do sprzedania stare rozbite auta czy innego typu złom to proszę o kontakt na stronie skup złomu metalinDojeżdżam do klienta i wykonuję wycenę. Zaplata od ręki w formie gotówki. ~adam

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018