Wyszukiwałeś:

akcja X

serwisowa X

. Znaleziono 276 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: akcja serwisowa

Spróbuj też wyszukać: akcja serwisowa iq akcja serwisowa Jeep Cheeroke

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 276 wszystkich):

Nowe, a już z usterkami

Wyścig o to, by wyprodukować jak najwięcej, jak najmniejszym kosztem, atakże chęć wypuszczania na rynek co i rusz nowych modeli sprawiają, żeskraca się czas niezbędny na prace projektowe, testy oraz wdrożenie. A to zkolei powoduje, że zdarzają się przypadki, że do naszych rąk trafiają nowesamochody z fabrycznymi wadami. Tylko w ubiegłym roku ogłoszonych zostałoprawie 60 akcji serwisowych związanych z różnego typu usterkami.

 

Kolejne akcje serwisowe Toyoty

Przed Toyotą kolejna globalna akcja serwisowa, dotycząca tym razemproblemów z układem paliwowym. W sumie do serwisów japońskiegokoncernu będzie musiało się udać ok. 1,7 miliona aut na całym świecie.

 

Wątek na forum: Dwa lata gwarancji na oryginalne części zamienne Volvo

W autoryzowanych serwisach Volvo 23 marca rusza Wiosenna Akcja Serwisowa. Tradycyjnie za 50 pln (opłata zwracana w przypadku nie wykrycia żadnej usterki) sprawdzenie poszczególnych elementów samochodu. Akcja potrwa tym razem do 6 kwietnia. Poszczególne elementy samochodu czyli : -działanie ukł...

 

Nowe auta też się psują. Sprawdź, które najczęściej

Wyższy koszt zakupu nowego samochodu jest rekompensowany spokojem jegoużytkowania nawet przez kilka lat. Tak przynajmniej uzasadnia kupno auta narynku pierwotnym wiele osób. Nic tylko lać paliwo, od czasu do czasupojawiać się w serwisie i bezstresowo jeździć. Niestety, taka sielanka niezawsze ma miejsce. Nowe samochody także zdarzają się z fabrycznymi wadami,które mogą unieruchomić nas, a nawet zagrozić naszemu bezpieczeństwu.

 

Problem ze stacyjką w Chevrolecie Camaro

Firma Klintberg & Way AB zgłosiła do Urzędu Ochrony Konkurencji iKonsumentów problem, z niektórymi egzemplarzami Chevroleta CamaroConvertible oraz Camoro Coupe. Chodzi o auta z roku modelowego 2010-2014.

 

Kia Soul do serwisu z wadliwym pedałem gazu

Koreańska marka organizuje kampanię serwisową, mającą na celu usprawnieniemodelu Soul. W tych autach uszkodzeniu może ulec pedał przyspieszenia.

 

Tysiące BMW i Nissanów do serwisu

Choć BMW i Nissan są znane z solidności swoich produktów to także tym producentom zdarzają się wpadki. Jedna z nich skutkuje dużą akcją serwisową.

 

Giulietta z możliwymi kłopotami ze skrzynią biegów

Możliwość nieprawidłowej pracy skrzyni biegów jest przyczynąrozpoczęcia akcji serwisowej modelu Alfa Romeo Giulietta. Na europejskim rynkudo serwisów trafi ponad 5 tys. egzemplarzy kompaktowej Alfy.

 

Takata wymieni 40 mln poduszek

National Traffic Highway Safety Administration, amerykańska organizacjaczuwająca nad bezpieczeństwem za Oceanem poinformowała o dalszych krokach wsprawe afery związanej z wadliwymi poduszkami japońskiej Takaty.

 

Część planu naprawczego dla VW zaakceptowana

Wielka akcja serwisowa zapowiadana przez Volkswagena wchodzi w kolejny etap.Federalny Urząd Transportu w Niemczech zaakceptował plan naprawczy dla ponad800 tys. egzemplarzy samochodów ze znaczkiem VW i silnikiem TDI EA189 podmaską.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "akcja serwisowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019