Wyszukiwałeś:

byd

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: byd

Spróbuj też wyszukać: b2855 bbyd

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 52 wszystkich):

Francuzi zablokują Chińczyków?

Europejski debiut koncernu BYD Auto odbędzie się na najbliższym salonie wGenewie. Już dziś wiadomo, że chińska firma zaprezentuje tam przynajmniejtrzy modele, a wśród nich jeden z napędem hybrydowym. Najbardziejkontrowersyjnym autem będzie niewątpliwie F1 należący do klasy mini.

 

Chińsko-niemiecka hybryda

Niemiecki Volkswagen podpisał właśnie umowę o współpracy z chińskimproducentem samochodów BYD. Oba koncerny będą wspólnie pracowaćnad rozwojem technologii hybrydowych oraz pojazdów elektrycznych.

 

Maybach nie dla Chińczyków

Koncern Daimler zaprzeczył doniesieniom jakie pojawiły się ostatnio. Mediadonosiły, że luksusowa marka Maybach zostanie sprzedana chińskiemu koncernowiBYD.

 

Daimler łączy siły w Chinach

Koncern Daimler Ag podpisał porozumienie z jednym z najszybciej rozwijającychsię chińskich koncernów BYD. Obie firmy utworzą spółkę jointventure, która będzie zajmować się rozwojem samochodówelektrycznych.

 

W Warszawie będą chińskie autobusy! I to elektryczne!

Chińska motoryzacja wciąż w Europie, w tym także i w naszym kraju, ma,delikatnie mówiąc, nie najlepszą passę. Kilkukrotne próbyzaistnienia różnych producentów z Chin na Starym Kontynenciekończyły się niepowodzeniem. Być może niebawem się to zmieni. W Warszawienp. jeszcze w tym roku pojawią się chińskie autobusy.

 

BYD do Solarisa - cd. sporu

Wczorajsze oświadczenie firmy Solaris Bus&Coach w sprawie przetargu nadostawę elektrycznych autobusów do Warszawy nie pozostało bez echa.Chińska firma odpowiedziała listem do "Solaris-ian".

 

Wątek na forum: BYD do Solarisa - cd. sporu

Ciekaw jestem czy pan Miętkiewicz dalej będzie straszył Buffetem jak jego dzieci będą na bezrobociu bo tatuś się sprzedał importerowi taniego chińskiego szmelcu który sprawi, że w przyszłości Polacy nie będą mieli pracy.... no tak, on się nie boi, w końcu ze sprzedaży swoich wychodzi się najlepie...

 

Solaris się odwołał

Tak jak zapowiedzieli, tak zrobili. Firma Solaris Bus & Coach złożyłaodwołanie od wyników przetargu na dostawę dziesięciu elektrycznychautobusów do Warszawy. Powodem rażąco niska cena zaoferowana przezfirmę BYD.

 

Wątek na forum: BYD-Solaris: Będzie ciąg dalszy

Ogólnie powinno być tak, że w przetargach państwowych nie dopuszcza się dostawców z poza UE jeśli na rynku UE jest co najmniej 5 producentów i już. Pozamiatane.nA najlepszy jest tekst o protekcjonizmie. I bardzo dobrze, że on jest. Solaris produkuje w Polsce, z polskich w dużej części materiałów....

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019