Wyszukiwałeś:

chevrolet

. Znaleziono 1726 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chevrolet

Spróbuj też wyszukać: chevrolet aveo Chevrolet Cruze chevrolet orlando

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 1726 wszystkich):

Chevrolet Spark: Szybki test

Tuż przed dniami otwartymi i prezentacjami dla klientów, do redakcjiMojeauto.pl trafił najnowszy Chevrolet. Zadziornie wyglądająca iskierkazbiera pochwały za udaną stylistykę, a jak się nim jeździ?

 

Chevrolet Spark w 'automacie'

Następca Deawoo Matiza, Chevrolet Spark, już wkrótce zostaniewyposażony w automatyczną skrzynię biegów.

 

Chevrolet wyprzedził Forda

Sprzedaż samochodów marki Chevrolet na amerykańskim rynku była po razpierwszy od 1986 większa od sprzedaży aut z logo Forda na masce.

 

Chevrolet T2X już w Europie

Podczas brukselskiego salonu samochodowego, który odbywa się w dniach10–22 stycznia, na rynku europejskim debiutuje koncepcyjny pojazdChevrolet T2X.

 

Chevrolet (z) Malibu

Chevrolet w przyszłym roku rozpocznie walkę o klientów w segmencie autpremium przeciwko japońskiej Toyocie Camry. Skuteczną bronią w tym pojedynkuma być nowa generacja modelu Malibu (rok modelowy 2008), który już niebawemzostanie zaprezentowany na salonie samochodowym w Detroit.

 

Chevrolet najlepszy od stu lat

W pierwszych sześciu miesiącach 2011 roku Chevrolet sprzedał 2,35 milionapojazdów na całym świecie, co stanowi najlepszy wynik osiągniętyprzez markę w jej 100-letniej historii.

 

Chevrolet Orlando, Fiat Freemont: Taniej i więcej

Na redakcyjnym parku testowym mojeauto.pl nadal gości Chevrolet Orlando. Zkażdym tygodniem przybywa mu liczniku kilometrów, od paru dni miejsceobok niego zajął konkurent z Italii, choć amerykańskim pochodzeniem. Jest toFiat Freemont, z którym Orlando zmierzy się w kolejnym teścieporównawczym.

 

Chevrolet Cruze: Kombi zapowiedzią dalszych sukcesów

Olbrzymią popularność zapewniły mu już wersje sedan oraz pięciodrzwiowyhatchback. Wchodząca do sprzedaży niebawem także odmiana kombi jeszczebardziej powinna zwiększyć zainteresowanie tym modelem. Chevrolet Cruze kombijest bowiem autem, które może przypaść do gustu zarównorodzinom, jak i osobom, które prowadzą tzw. aktywny tryb życia. A iprzedstawiciele handlowi nie powinni nim pogardzić.

 

Chevrolet odchodzi z WTCC!

Dwukrotny zwycięzca klasyfikacji generalnej w WTCC, Chevrolet podjął decyzję o wycofaniu się z jednej z topowych serii wyścigowych. Zespół pożegna się z WTCC z końcem obecnego sezonu.

 

Chevrolet na IAA 2013

Stoisko Chevroleta w tym roku na wystawie we Frankfurcie nie zostaniezdominowane przez jedną nowość. Chevrolet uzupełnia jedynie swoje modele onowe elementy wyposażenia, funkcje z zakresu komfortu, systemy bezpieczeństwaoraz multimedialne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023