Wyszukiwałeś:

chiny

. Znaleziono 327 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: chiny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 327 wszystkich):

Boom tanich aut

Tanie samochody powoli wkradają się do Europy, ale w państwach rozwijającychsię takich jak Brazylia, Rosja, Indie czy Chiny przeżywają prawdziwy boom. Do2018 roku liczba korzystnych cenowo aut w tych krajach może wynieść łącznienawet 18 mln sztuk.

 

Elektryczne pojazdy do Chin

Alians Renault-Nissan rozpoczął współpracy z chińskim MinisterstwemInformacji Naukowo-Technologicznej w zakresie systemu transportu indywidualnegoo zerowej emisji spalin. Jest to pierwszy krok w stronę wprowadzenia w Chinachpojazdów elektrycznych.

 

Porsche Panamera debiutuje w Szanghaju

Chiny nabierają coraz większego znaczenia dla przemysłu motoryzacyjnego.Doceniają to kolejne koncerny, które wybierają ten kraj na miejsceswoich premier. Podczas tegorocznych targów w Szanghaju Porschezaprezentowało swoje pierwsze, czterodrzwiowe coupe o nazwie Panamera.

 

Chińszczyzna, podróbki i zero oznak kryzysu

W czasach, gdy wszystkie, nawet te największe wystawy samochodowe przeżywajątrudne chwile związane z kryzysem, rozpoczęte właśnie targi Auto ShowShanghai święcą swoje chwile triumfu. Spora liczba premier światowych,obecni wszyscy liczący się producenci sprawiają, że nawet typowe dlachińskiej motoryzacji podróbki schodzą jakoś na dalszy plan.

 

Kopia Cayenne: Chiny znów w natarciu

Znów spadną gromy na motoryzację w azjatyckim wydaniu. Jeden zproducentów opublikował pierwsze zdjęcia modelu, który nawet niestara się nie udawać Porsche Cayenne.

 

Chiny do końca roku będą największym rynkiem

12 milionów sprzedanych samochodów w ciągu 11 miesięcy. Towyniki popytu na nowe auta w Chinach, które stają się największymrynkiem zbytu pojazdów na świecie.

 

Europejskie auta dla Chińczyków

Boom motoryzacyjny na rynku chińskim oraz towarzyszący mu kryzys wwiększości pozostałych krajów sprawiły, że Chiny w minionym rokuwysforowały się na pozycję lidera pod względem liczby sprzedanychsamochodów, a targi motoryzacyjne w Państwie Środka pretendują domiana najważniejszej imprezy motoryzacyjnej na naszym globie. Na rozpoczętejwłaśnie wystawie w Pekinie nie brak najważniejszych marek samochodowych orazlicznych światowych premier, spośród których te najciekawszepochodzą jednak ze Starego Kontynentu.

 

Nowy Phaeton dla USA i Ameryki

Koncern VW podjął decyzję, że kolejna generacja Volkswagena Phaetona niepowstanie z myślą o rynku europejskim. Teraz priorytetem będzie AmerykaPółnocna oraz Chiny.

 

Chińczycy przed Amerykanami

Chińska dywizja GM sprzeda w tym roku więcej samochodów niżamerykańska - powiedział szef oddziału Kevin Wale serwisowi Autocar.

 

Europa największym rynkiem samochodów elektrycznych

- Europa może stać się największym rynkiem na świecie dla samochodównapędzanych elektrycznie. - przewiduje biuro analityczne J.D. Power andAssociates z Kalifornii.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021