Wyszukiwałeś:

citroen

. Znaleziono 2760 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: citroen

Spróbuj też wyszukać: citroen c3 citroen c5 citroen c2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 2760 wszystkich):

Citroen XM: http://testy.mojeauto.pl/ocena/Citroen_Xantia/1202/

5http://testy.mojeauto.pl/ocena/Citroen_Xantia/1202/

 

Citroen C1 z dieslem

Mały Citroen, Peugeot 107 i Toyota Aygo wyjeżdżają z jednej fabryki."Cytryna" jako pierwsza dostaje silnik wysokoprężny.

 

Citroen na targach w LA

Na zaczynających się jutro targach motoryzacyjnych w Los Angeleszaprezentowany zostanie model Citroen C4. Nie oznacza to jednak powrotufrancuskiej marki na amerykański rynek.

 

Citroen C1: Cytrynka

Choć na naszym rynku debiutował jako pierwszy, to jednak na testy w naszeręce trafił ostatni. To oczywiście Citroen C1, jeden z trojaczków zKolina.

 

Citroen C4: Zwrot o 180 stopni

O tym, że Francuzi rywalizują z Niemcami na każdym z możliwychobszarów, wiadomo nie od dziś. Nie inaczej jest i w kwestii motoryzacji,gdzie to jednak producenci znad Renu są obecnie o te pół długości zprzodu. Aby to zmienić francuskie marki chwytają się różnychpomysłów. Bardzo dobrym przykładem jest tu Citroen C4, któregopierwsza generacja szokowała awangardową stylistyką, a tymczasem obecna jestjuż dużo bardziej konserwatywna.

 

Citroen C3 Picasso vs Kia Venga: Vany na miasto

Pomysłów na auto rodzinne jest od groma. Żeby jeszcze były zaprzystępną cenę - tu już wybór jest ograniczony. A żeby jeszczenadawały się do jazdy miejskiej... tu wybór sprowadza się właściwiedo minivanów z segmentu B. W naszym porównaniu dwajprzedstawiciele tego segmentu - Citroen C3 Picasso i Kia Venga.

 

Citroen C1 vs Hyundai i10: Maluch i młodzieniaszek

Podział na segmenty już dawno przestał być prosty jak przysłowiowa budowacepa. Co więcej, to często producenci celowo tworzą takie auta, którestoją rozkrokiem pomiędzy różnymi klasami. W dzisiejszymporównaniu mamy jednak dwa modele, ze sklasyfikowaniem którychteoretycznie nie powinniśmy mieć problemów. A jednak... Stojąc oboksiebie - Citroen C1 i Hyundai i10 wydają się autami, które mająwięcej różnic niż podobieństw.

 

Citroen: DS będzie osobną marką

Podczas targów w Genewie Citroen potwierdził, że zapadła decyzja nawysokich szczeblach o wydzieleniu marki DS. Tym samy samochody z tymoznaczeniem będą sprzedawane pod osobnym szyldem.

 

Citroen powraca do akcji złomowania

W zeszłym roku Citroen Polska prowadził akcję, w ramach którejodkupywał od klientów, którzy zakupili nowy samochód ichstary model. Auto klienci zostawiali w rozliczeniu lub do złomowania. W marcuopcja ta powróciła do oferty Citroena.

 

Citroen C-Elysee po nowemu

Po 4 latach od debiutu Citroen odświeża swojego budżetowego sedana.C-Elysée dostał nowy wygląd i dostęp do mobilnych usług. Auto narynek trafi w pierwszym kwartale 2017 r.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018