Wyszukiwałeś:

continental X

flying X

spur X

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: continental flying spur

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 42 wszystkich):

"Latająca ostroga" wylądowała

Pierwszy nowy model Bentleya, od czasu kiedy zarząd nad brytyjską firmąprzejął Volkswagen, przeszedł swoje pierwsze jazdy dziennikarskie.

 

Nowy Bentley w produkcji

Po tym jak producent luksusowych samochodów marki Bentley wprowadził narynek model Azure, do zestawienia dołączy model Continental GTC. Jest to jużdrugi samochód ze składanym dachem wprowadzony od początku tego roku.

 
 
 
 

Bentley tylko dla Bliskiego Wschodu

Kraje Bliskiego Wschodu to aż 10 procent z całkowitej sprzedaży markiBentley. Nie powinno zatem dziwić, że brytyjski producent luksusowych limuzynbardzo poważnie podchodzi do tego rynku.

 
 

Zabawki dla bogaczy w Genewie

Wczoraj naszym tematem dnia były przystępne samochody dla przeciętnegoKowalskiego, które wystawione zostały na tegorocznych targach w Genewie.Dziś zajrzymy na zupełnie przeciwną stronę stawki - jedne z najdroższychsamochodów, jakie pokazali światowi producenci.

 

Mercedes chce konkurować z Bentleyem

Jak donoszą zagraniczni reporterzy, Mercedes planuje stworzyć bezpośredniegokonkurenta dla Bentleya Continental Flying Spur.

 

Bentley sięga po dotację

Wydawać by się mogło, że marki premium tak prężnie działają na rynku,że nie potrzebują i nie korzystają z dodatkowych pieniędzy. Otóżokazuje się, że jest inaczej. Bentley otrzymał 3 miliony funtówgrantu z rządowego Funduszu dla Regionalnego Wzrostu Biznesu (RGF). Brytyjska marka sięga po raz drugi w tym roku po pieniądze z funduszu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "continental flying spur".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018