Wyszukiwałeś:

dofinansowanie

. Znaleziono 871 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dofinansowanie

Spróbuj też wyszukać: dofinansowanie obwodnicy kołobrzeg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 871 wszystkich):

Dofinansowanie bydgoskiej W-Z

W ostatnich dniach grudnia 2005 roku podpisana została umowę na dofinansowanieprojektu "Budowa trasy W-Z na odcinku od ul. Artyleryjskiej do ul.Żeglarskiej" w Bydgoszczy. Miasto w przeciągu trzech najbliższychmiesięcy musi wyłonić wykonawcę projektu.

 

Kostrzyn - lepsza komunikacja na granicy

Kostrzyn nad Odrą dostanie dofinansowanie na remont ulicy Gorzowskiej zLubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Ul. Gorzowska to najważniejszaarteria w mieście a jej przebudowa usprawni komunikację między Polską aNiemcami.

 

Są pieniądze na zachodnią obwodnicę Mrągowa

31 lipca podpisano umowę na dofinansowanie projektu pn.: "Zachodniaobwodnica Mrągowa w ciągu drogi krajowej nr 59". Obwodnica, którejcałkowita długość wyniesie ponad 6,5 km będzie oddana do użytku w 2011 r.Pierwsze prace budowlane rozpoczną się na początku września. Budowaobwodnicy Mrągowa wyniesie blisko 200 milionów złotych.

 

Rosną szanse przeprawy przez Wisłę w Toruniu

Pewne jest, że gród Kopernika otrzyma unijne dofinansowanie naprzebudowę Szosy Lubickiej – łącznika z A1. Co do funduszy dlaprzeprawy drogowej przez Wisłę minister infrastruktury Cezary Grabarczykzapowiedział, że most drogowy w Toruniu jest na liście projektówkluczowych a miasto ma zagwarantowane 327 mln zł. - Po zakończeniu przetargubędziemy znów analizować sytuację - zapewnił minister CezaryGrabarczyk.

 

Jest przetarg na północną obwodnicę Jędrzejowa

Ogłoszono przetarg na budowę północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągudrogi krajowej nr 78. Inwestycja szacowana jest na około 200 mln zł z czegoponad 100 milionów wyniesie dofinansowanie w ramach unijnego ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

Dofinansowanie dla "Nowej Łódzkiej" w Gdańsku

Budowa ulicy "Nowej Łódzkiej" w Gdańsku otrzymadofinansowanie z funduszy unijnych. Koszt całej inwestycji to 92,5 mln zł, zczego połowa -nieco ponad 46 mln zł - pochodzić będzie z Unii Europejskiej.

 

Ponad 5 mld zł z UE na polskie drogi

W ostatnich dniach podpisanych zostało 8 umów o dofinansowanie w ramachProgramu Infrastruktura i Środowisko. Wszystkie projekty dotyczą inwestycjidrogowych. Łączna wartość wszystkich projektów wynosi ponad 10 mldzł, z czego ok. 5,1 mld zł stanowi dofinansowanie z UE w ramach PO IiŚ.

 

Kolejne drogi ekspresowe z dofinansowaniem unijnym

Ponad 760 mln zł dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura iŚrodowisko trafi budowę dróg ekspresowych. 21 września 2012 rokuzawarte zostały umowy o dofinansowanie dla projektów „PrzebudowaDK 12/74 do parametrów drogi ekspresowej na odcinku Kielce -Cedzyna" oraz „Budowa drogi ekspresowej S8, odcinek Syców -Kępno - Wieruszów - Walichnowy".

 

Wrocław chce pozyskać dofinansowanie na inwestycje

Transport, rewitalizacja i edukacja są najważniejszymi obszarami, dlaktórych Wrocław chce uzyskać dofinansowanie unijne w latach 2014-2020.Do Urzędu Marszałkowskiego przekazano listę propozycji do Systemu EwidencjiInicjatyw Projektowych (SEIP). W sumie 160 projektów na łączną kwotęokoło 4 miliardów złotych.

 

Polskie projekty drogowe jako pierwsze z dofinansowaniem UE

Polska jest pierwszym krajem Unii Europejskiej, który otrzymał decyzje zatwierdzające dofinansowanie z funduszy unijnych w ramach perspektywy finansowej 2014 – 2020 dla 11 projektów drogowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019