Wyszukiwałeś:

droga X

nr X

22 X

. Znaleziono 617 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: droga nr 22

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 617 wszystkich):

Do Rosji przez Grzechotki

Rozpoczyna się budowa przejścia granicznego Grzechotki - Mamonowo II napolsko-rosyjskiej granicy. Inwestycja pochłonie 131 mln zł i zakończy się wpołowie 2006 roku. Unia Europejska dofinansuje budowę kwotą 8 mln euro.

 

Węzeł Elbląg-Wschód

W połowie sierpnia zakończy się przebudowa węzła transportowegoElbląg-Wschód. Będzie on ważnym elementem modernizowanej infrastrukturydrogowej a wraz z nowobudowanym przejściem Grzechotki-Mamonowo II będziestanowił najkrótszą drogę z zachodu na wschód Europy.

 

Ekspresowa berlinka z Elbląga

GDDKiA podpisała umowę na przebudowę drogi krajowej nr 22 na odcinku Elbląg-Chruściel. Jest to jeden z trzech etapów przebudowy popularnie zwanej"berlinki" Elbląg - Grzechotki (granica państwa). Za okołomiesiąc ruszą prace budowlane.

 

Zmiany na „czwórce” Targowisko – Tarnów

21 grudnia zostały wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na drodze krajowej nr4 pomiędzy Targowiskiem a Tarnowem, która jest modernizowana na odcinku odługości 34,5 km. Największe zmiany nastąpiły w okolicy Tarnowa.

 

S22 – połowiczny sukces

Oddany do użytku pod koniec września bieżącego roku 50-kilometrowy odcinekdrogi ekspresowej S22 to dla drogowców kolejne kilometry, jakie mogądoliczyć do puli wybudowanych tras szybkiego ruchu. Nie jest to jednakspektakularny sukces. Kierowcy mają w końcu do dyspozycji tylko jednąjezdnię, a sama droga powstała już przed II wojna światową.

 

Powódź 2010: zamknięta DK 29 w Słubicach

W związku z powodzią w woj. lubuskim została zamknięta dla ruchu drogakrajowa nr 29 na terenie miasta Słubice na odcinku: od ul. 1-go Maja –most graniczny - do skrzyżowania z ul. Niepodległości. Wprowadzony zostałrównież zakaz poruszania się samochodów ciężarowych o masiepowyżej 12 ton na terenie miasta.

 

Wielkie inwestycje w łódzkim na DW 708

Podpisano umowę na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 708 na odcinkuOzorków – Warzyce woj. łódzkie. Prace rozpoczną się wsierpniu. - To początek wydawania pieniędzy unijnych na inwestycje drogowe.Droga nr 708 i 725 skonsumuje łącznie 150 milionów złotych za cowyremontowane zostanie docelowo 40 kilometrów między Brzezinami aOzorkowem – wyliczał Wicemarszałek Witold Stępień. Szacunkowy kosztprzebudowy drogi z Ozorkowa do Warzyc o długości 10,6 km to 41,9 mln zł.

 

Remonty krajówek w woj. pomorskim

W tym roku odcinki pomorskich dróg krajowych nr 20, 21, 22 i 55 zyskałyodnowiona nawierzchnię. Jak zapowiada GDDKiA wyremontowanych odcinkówjeszcze przybędzie. Wszystko to dzięki pozyskaniu przez gdański OddziałGDDKiA dodatkowych środków na remonty. Lista odcinków drógkrajowych w województwie pomorskim poddanych odnowie w 2012 roku maszansę zwiększyć się do 54 kilometrów.

 

Stryków ? miasto po drodze

Stryków, niewielkie miasteczko w województwie łódzkim, wostatnim czasie zyskało na znaczeniu. Głównie dzięki temu, żekrzyżują się tu główne drogi – autostrada A1 i autostrada A2.Dodatkowo w ostatnich dniach otwarto obwodnicę Strykowa w ciągu drogiwojewódzkiej nr 708. Dzięki temu niemal „wszystkie drogi prowadządo Strykowa”, a miasto rozkwita.

 

Krajówka w Czersku w przebudowie

Rozpoczyna się przebudowa drogi krajowej nr 22 w Czersku na dwóchodcinkach. Łącznie będzie to 1,3 km nowej drogi krajowej. Stanowi to II etapprzebudowy tej drogi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "droga nr 22".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019