Wyszukiwałeś:

ford X

focus X

. Znaleziono 1595 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ford focus

Spróbuj też wyszukać: ford focus kombi ford focus c-max ford focus wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 1595 wszystkich):

Ford Focus Coupe-Cabriolet

Na wystawie samochodowej w Genewie amerykański Ford zaprezentuje kolejnąwersję nadwoziową nowego Forda Focusa. Tym razem będzie to Coupe-Cabriolet.

 

Ford Focus także z Australii

Od 2011 roku Ford będzie produkował swój flagowy model Focus także wAustralii. To reakcja producenta na ciągle rosnące zainteresowanie mniejszymii bardziej ekonomicznymi samochodami na tym kontynencie.

 

WRC: Ford Focus WRC 2008

Ford of Europe zaprezentował wczoraj (10.01.), wygląd samochodu Ford Focus RSWRC na sezon 2008 Rajdowych Mistrzostw Świata FIA 2008 podczas prezentacjizespołu na Międzynarodowym Salonie Samochodów Sportowych w Birmingham.

 

Ford Focus w Genewie

Wprawdzie Ford Focus trzeciej generacji swoją światową premierę miałpodczas styczniowej wystawy w Detroit, to w Europie można go zobaczyć po razpierwszy dopiero dziś, przy okazji targów w Genewie. Światowąpremierę za to ma wersja kombi nowego Focusa.

 

Ford Focus: Dobre geny

Już trzynaście lat i dwie generacje upłynęły od momentu kiedy na drogachpojawił się pierwszy Ford Focus. Auto jak na tamte czasy mocno rewolucyjne ito nie tylko pod względem designu. Niedawno na drogi wkroczyła trzeciageneracja. Jeszcze lepiej wyposażona i jeszcze droższa...

 

Citroen C4 vs Ford Focus: Spuścizna po przełomach

Pierwsze generacje Forda Focusa i Citroena C4 to były prawdziwe przełomy dlaobu marek. Dziś, kiedy na rynku jest już dostępny Focus III i druga generacjaC4, nie budzą już one tak dużych emocji. Wcale to jednak nie oznacza, żemamy do czynienia z gorszymi autami.

 

Ford Focus i liczba 350 mln

Ford dzisiejszy dzień zapisze w swojej historii złotą czcionką, gdyż to właśnie 3 września 2012 roku z taśmy produkcyjnej zjechał 350 mln samochód wyprodukowany przez Forda. Jubileuszowym modelem jest FordFocus

 

Ford Focus kombi 1.6 EcoBoost: Godny rywal Golfa

W segmencie kompaktowych aut jest bardzo ciasno i jeśli chcemy zdecydowaćsię na auto z tego segmentu to mamy ciężki orzech do zgryzienia. Wielupowie, że najlepszym wyborem jest Volkswagen Golf, ale nie do końca jestem wstanie się z tym zgodzić. Wszystko przez to, że Ford ma bardzo poważnyargument w postaci Focusa.

 

Test Ford Focus 1.5 EcoBoost: Lifting dobrze mu zrobił

Ford Focus po liftingu bardzo nas zaciekawił, zwłaszcza, że dostaliśmyegzemplarz wyposażony w nowy silnik benzynowy 1.5 l EcoBoost w wersji150-konnej. Jednak lifting to nie tylko nowe silniki, zmieniona twarz Focusa.To przede wszystkim nowe, lepsze wnętrze.

 

Ford Focus Mk3 hatchback - dane techniczne

Ford mocno stawia w Focusie po liftingu na silniki EcoBoost. Flagowym motoremidealnie dopasowanym do Forda Focusa ma być motor 1.5-litrowy o mocy 150 KM. Wofercie nadal znajdziemy nagradzany silnik 1.0 EcoBoost oraz m.in. nowąjednostkę wysokoprężną.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ford focus".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020