Wyszukiwałeś:

general

. Znaleziono 870 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: general

Spróbuj też wyszukać: opony general

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 870 wszystkich):

Dłuższa gwarancja na silniki GM

Koncern General Motors zapowiedział wczoraj, że przedłuży gwarancjęwszystkich sprzedanych w 2007 roku samochodów, aż do 160 tysięcykilometrów lub pięciu lat. Oferowana promocja nie będzie wymagaćżadnej dodatkowej dopłaty ze strony kupującego.

 

Klucze nowej generacji

Koncern General Motors przygotował coś specjalnego dla kierowców, którzybudzą się w środku nocy z potrzebą... sprawdzenia, czy w oponach ichsamochodu znajduje się wystarczające ciśnienie lub gdy zapomnieli, czy wkońcu zablokowali zamek. Według koncernu złotym środkiem na tego typudolegliwości będzie nowoczesny pilot dołączany do standardowych kluczy.

 

Saab też na sprzedaż

Wyprzedaży ciąg dalszy. Po ogłoszeniu przez Forda, iż trwają poszukiwaniapotencjalnego nabywcy innej szwedzkiej marki - Volvo, tym razem General Motorsogłosił, iż zamierza odsprzedać część udziałów w koncernie Saab.

 

Czy to koniec Pontiaca?

Ten tydzień może być początkiem pogrzebu jednej ze sztandardowych marekamerykańskiej motoryzacji. Kryzys i wynikające z tego problemy ze sprzedażą,a tym samym i płynnością finansową, jakie przeżywa obecnie General Motors,mogą oznaczać zakończenie produkcji aut marki Pontiac.

 

Umarł król, niech żyje król(?)

Zmiana struktury, nowe władze, lepszy bilans, pozostawienie najlepszych, apozbycie się najgorszych aktywów dotychczasowej firmy - to recepta nasukces w dobie kryzysu. Jeśli ktoś myślał, że nawet najtrudniejsza oddziesiątków lat sytuacja gospodarcza może powalić jednego znajwiększych na świecie gigantów motoryzacyjnych, mylił się. GeneralMotors powraca do gry, pod nową spółką i wciąż ma ochotę, bywalczyć o pozycję światowego lidera. Czy jednak ma na to wciąż realneszanse?

 

Hummer już chiński!

General Motors podpisał z chińską firmą Sichuan Tengzhong Heavy IndustrialMachinery umowę sprzedaży marki Hummer. Choć szczegóły umowy nie sąznane, to najprawdopobniej strona chińska zapłaciła za akcje ok. 150 mlndolarów.

 

General Motors wykupił zakład w Tychach

Amerykański koncern General Motors wczoraj podpisał umowę, którapotwierdza zakup pozostałych 40% akcji Isuzu Motors Polska Sp. z o.o. od IsuzuMotors.

 

General Motors rozważa konkurenta Jeepa Wranglera

Chodzą słuchy, że w GMC, marce która należy do General Motorspowstaje plan stworzenia nowego auta, typowo w teren. Wszystko po to bynawiązać walkę z Jeep i jego kultowym modelem Wrangler.

 

General Motors skraca gwarancję

Choć producenci przyzwyczaili nas raczej do systematycznego wydłużania okresu gwarancji, amerykańskie General Motors idzie w przeciwną stronę.Niektóre auta będą chronione krócej niż dotąd.

 

Cadillac oddzieli się od General Motors

Zarząd luksusowej marki z szeregów koncernu General Motors chce autonomii. W ciągu najbliższych dwóch lat Cadillac może stać sięosobną firmą, niezależną od giganta z Detroit.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022