Wyszukiwałeś:

grand X

prix X

japonii X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: grand prix japonii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 41 wszystkich):

Rusza Formuła 1 - zmiany, nowości, faworyci

Już w najbliższą niedzielę Grand Prix Australii zainauguruje nowy sezonmistrzostw świata Formuły 1. Sezonu bogatego w zmiany techniczne i regulamine.Sezon szczególnie ważny także dla Roberta Kubicy i jego teamu BMW-Sauber, który chce potwierdzić przynależność do najlepszych.

 

F1: W 2009 o jeden wyścig więcej

19 zamiast 18. Tyle rund Mistrzostw Świata będzie liczył najprawdopodobniejprzyszłoroczny sezon Formuły 1, którego harmonogram przedstawiła wśrodę Międzynarodowa Federacja Samochodowa FIA.

 

F1: Koniec wakacji. Kubica wraca na tor

W najbliższy weekend skończy się rekordowa czterotygodniowa przerwa wakacyjnaw Formule 1. Robert Kubica wystartuje na ulicznym torze w Walencji, którybardzo mu się podoba.

 

F1: Kobayashi "załatwi" sponsora?

Efektowne manewry wyprzedzania serwowane podczas Grand Prix Japonii przez KamuiKobayashiego być może przełożą się na powrót firmy Panasonic doFormuły 1.

 

F1: Nadal nie wiedzą co się stało

Tajemnicza awaria Roberta Kubicy podczas Grand Prix Japonii wciąż pozostajeniewyjaśniona. Zespół Renault zamierza przeprowadzić gruntowne badanianapędu i mocowania tylnego koła w bolidzie Polaka.

 

Kubica: „Trudno przewidzieć co wydarzy się w Korei”

Robert Kubica przed wylotem do Korei Południowej znalazł chwilę na wywiad zdziałem prasowym zespołu Renault. Polak dzieli się między innymi swojąopinią o nowym torze Yeongam i szansach na dobry wynik w tym Grand Prix.

 

F1: Czego możemy spodziewać się w Yeongam

Pojawienie się nowego toru w kalendarzu Formuły 1 jest więcej niż ciekawymurozmaiceniem cyklu wyścigowych imprez, bo pierwsza edycja Grand Prix Korei wYeongam ma wszelkie przesłanki, by stać się fascynującym widowiskiem.Kierunek trasy wyścigu biegnie przeciwnie do wskazówek zegara przezszybkie i wolne zakręty, długie proste i sektory umożliwiające wyprzedzanie.

 

F1: Lotus Renault GP z nadziejami

James Allison, główny inżynier Lotus Renault GP nie ukrywa, że podczasdwóch ostatnich wyścigów jego zespół zrobił sporepostępy, ale jak sam tłumaczy wyścig w Singapurze jest dla teamu kompletnieinnym wyzwaniem. „Pomyślny wynik tego wyścigu będzie oznaczać, żenasz samochód sprawdza się na trzech różnych rodzajachtorów” - mówi.

 

GP Singapuru: Vettel musi jeszcze poczekać

Sebastian Vettel z Red Bull Racing odniósł swoje dziewiąte zwycięstwow tym sezonie, ale druga lokata Jensona Buttona z McLarena, jedynegopotencjalnego rywala Niemca, oznacza przedłużenie walki o mistrzowski tytułdo kolejnego wyścigu, który odbędzie się w Japonii.

 

F1: Ponowne roszady w Lotus Renault

Alan Permane, dotychczasowy szef inżynierów wyścigowych, odnadchodzącego Grand Prix Japonii będzie pełnił rolę dyrektora operacyjnegozespołu podczas wyścigów. Do tej pory funkcję tą pełnił SteveNielsen, który najprawdopodobniej przeniesie się do Team Lotus.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "grand prix japonii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019