Wyszukiwałeś:

hella

. Znaleziono 55 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hella

Spróbuj też wyszukać: hella żarówka hella touareg 5DV

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 55 wszystkich):

ILS - Inteligent Light System

Podczas tegorocznych, międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorkuzostała zaprezentowana nowa generacja modelu Mercedes klasa E. Wraz z niąswój debiut miała nowa technologia Inteligentnego Systemu Oświetleniowegostworzona przez specjalistę w tej branży, firmę Hella.

 

Volvo dla alergika

Dla milionów alergików walczących każdego lata z uporczywym katarem,kichaniem oraz opuchlizną na oczach, Volvo znalazło radę. Pakiet CZIP (CleanZone Interior Package) stwarza hipoalergiczne otoczenie dla osób cierpiącychna tego typu dolegliwości.

 

Nowe trendy w oświetleniu

Firmy trudniące się projektowaniem samochodów coraz częściej doradzająproducentom aut, aby stawiali w swoich nowych produktach na reflektory wykonanew technologii LED. Coraz więcej firm widzi w nich tanią, dobrą alternatywędla ksenonów.

 

Lepsza widoczność z DynaBeam

Podczas tegorocznych targów Automechanika 2006, firma Hella zaprezentowała poraz pierwszy dynamiczne reflektory zakrętowe w wersji akcesoryjnej, którepozwalają na samodzielny montaż we własnym zakresie.

 

Samo-parkowanie

Coraz większa automatyzacja sprawia, iż niedługo kierowcy nie będą mieli,co robić za kółkiem. Auto samo się otworzy, odpali, w razie potrzebyzahamuje lub przygotuje się do zderzenia, nie pozwoli wypaść z obranego torujazdy, a teraz jeszcze samo zaparkuje.

 

Przyciemniane lampy Helli

Hella uzupełnia program akcesoryjny dla Volkswagena Passata Varianta. Do gamyzostały wprowadzone przyciemniane, czerwono-czarne lampy akcesoryjne wykonane wtechnologii LED. Dzięki temu właściciele tej wersji będą mogliindywidualizować swoje auto w tym samym stopniu co posiadacze limuzyn.

 

Wykrywa pojazdy i dopasowuje światło

Nowy Mercedes Klasy E został wyposażony w nowoczesny system oświetleniowymarki Hella. Dzięki kamerze potrafi wykryć inne pojazdy na drodze idostosować zasięg reflektorów, tak by zapewnić wysokiebezpieczeństwo.

 

A może używane części?

Od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej i otwarcia się granic, rynekużywanych aut ma się w naszym kraju świetnie. Obecnie niemal każdy możepozwolić sobie na nabycie samochodu, gorzej jednak później z jegoutrzymaniem. Dlatego często rodzi się pokusa, aby do jego naprawwykorzystywać również używane części. Będzie taniej, ale czybezpieczniej?

 

Wątek na forum: Wymiana sprężarki klimy do A3 8P1

Witam wszystkich, jestem w trakcie wymiany sprężarki w Audi a3 8P1 1.6 i znalazłem takie http://www.autochlodnice.com/kompresor,klimatyzacji-audi-a3,8p1,2003,05,2012,08-1,6,102km/l,5,4955,17172,100354/nSłyszał ktoś o firmie BEHR HELLA SERVICE? Nadaje się do kupienia? Szczena8...

 

Auta niebawem same poinformują o uszkodzeniach karoserii

Macie dość rys i wgnieceń karoserii, z których nie ma kogo rozliczyć? Wygląda na to, że kres tego typu problemów jest już bliski.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018