Wyszukiwałeś:

honda

. Znaleziono 2843 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: honda

Spróbuj też wyszukać: honda civic honda crv honda CR-V

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 2843 wszystkich):

Honda Element: Niezły puzzle!

Z wprowadzeniem na rynek w 2003 roku modelu Honda Element, japoński producentpokazał wszystkim, co jego zdaniem znaczy kreatywność w motoryzacji.

 

Honda doceniona w Stanach

Dwa modele Hondy zdobyły prestiżowe na amerykańskim rynku tytuły Car of theYear oraz Truck of the Year. Honda Civic oraz Honda Ridgeline nagrodzonezostały podczas pierwszego dnia prasowego targów NAIAS w Detroit.

 

Honda Civic Type S

Honda Motor Europe zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży już na początkuprzyszłego roku nowego, 3-drzwiowego hatchbacka Civic Type S.

 

Gorąca, ale wadliwa Honda Civic

Producent samochodów marki Honda poinformował kilka dni temu Prezesa UOKiK otym, że w pięciodrzwiowej wersji nowego modelu Civic pojawić się możeusterka, która w wielu przypadkach doprowadza do unieruchomienia pojazdu.

 

Honda Accord: Japońskie D [VIDEO]

Na polski rynek wkracza właśnie powoli najnowsza generacja Hondy Accord. Wniezwykle konkurencyjnym segmencie D Accord nie będzie miał łatwego życia,jednak dynamiczny charakter auta, o którym świadczy sportowy nieco stylwraz z nowymi jednostkami napędowymi powinny sprawić, że nowa Honda niebędzie na z góry straconej pozycji.

 

Honda będzie odzyskiwać metale

Honda Motor oraz Japan Metals & Chemicals, jako pierwsze w świecie,planują rozpocząć proces masowej ekstrakcji metali ziem rzadkich zpodzespołów montowanych w produktach marki Honda.

 

Honda będzie odzyskiwać rzadkie metale

Honda planuje ponownie wykorzystywać metale ziem rzadkich w produkcjisilników dla modeli hybrydowych.

 

Nadjeżdża nowa Honda Legend

Od zeszłego roku jest sprzedawana, jako Acura RXL, na rynku amerykańskim. Napoczątku przyszłego zadebiutuje w Japonii. Niestety, Honda Legend nie pojawisię w europejskiej sieci sprzedaży Hondy. Zobaczmy, czego możemy żałować.

 

Honda Jazz nr 3 już gotowa

Choć nie będzie raczej najpopularniejszą nowością na stoisku Hondy wGenewie, to jednak z punktu widzenia późniejszego wolumenu sprzedażymoże to być model najważniejszy. Oto Honda Jazz trzeciej generacji.

 

Honda NSX po face liftingu

Honda NSX przeszła face lifting, który wprowadził kilka istotnych zmianw napędzie samochodu. Jest teraz bardziej zwinny na torze, pokonującokrążenie toru testowego szybciej niż dotychczasowy model.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021