Wyszukiwałeś:

hybrid

. Znaleziono 762 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hybrid

Spróbuj też wyszukać: Hybryda toyota hibrid hybrid HONDA CIVIC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 762 wszystkich):

Hybrydowy Civic najbardziej ekologiczny

Honda Civic Hybrid już po raz drugi z rzędu została zwycięzcą RankinguEkologicznych Samochodów 2007/2008 przeprowadzonego przez uznany niemieckiautomobilklub Verkehrsclub Deutschland (VCD).

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

W poniedziałek 15 września, na terenie zajezdni Miejskich ZakładówAutobusowych w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej odbyła się prezentacjaautobusu z napędem hybrydowym -  Solaris Urbino 18 Hybrid. Pokazpołączony był z przekazaniem MZA pierwszych Solarisów Urbino ztegorocznego kontraktu na dostawę 150 autobusów.

 

Continental: nadchodzi czas opon uniwersalnych

Continental przewiduje, że w ciągu następnych pięciu lat zmieni sięzapotrzebowanie na opony do pojazdów użytkowych w branży transportutowarów. Na rynku zaczną dominować opony wielofunkcyjne, takie jaknajnowsze HD HYBRID,  które mogą być wykorzystywane zarównona dalekich trasach, jak i w transporcie regionalnym.

 

Honda Jazz Hybrid w sprzedaży

Najmniejszy model japońskiej firmy w wersji hybrydowej właśnie wchodzi narynek razem z konwencjonalną wersją odnowionego auta. Jazz Hybrid zostałpokazany na ubiegłorocznych targach w Paryżu.

 

Polska premiera: Volkswagen Jetta Hybrid

Volkswagen od dawna toczy walkę z Toyotą o miano największego producentasamochodów na świecie. Rywalizacja na różnych poziomachpowodowała, że raz najlepsza okazywała się Toyota, raz Volkswagen.Japoński producent rządził niepodzielnie w segmencie aut hybrydowych. Tomoże się jednak zmienić za sprawą Jetty Hybrid. Ale czy na pewno?

 

Hybrydowa Klasa S spala jedynie 3 l/100 km

Mercedes wraz z nową generacją Klasy S(W222) oferuj model S 500 Plug-inHybrid, która jak deklaruje producent ze Stuttgartu zużywa średni 3l/100 km paliwa.

 

Ford Mondeo Mk V Hybrid - dane techniczne

Po raz pierwszy w historii Mondeo jest oferowane również jako hybryda.Auto dostępne jest tylko w nadwoziu sedan. Ciekawostka, że sedan na polskimrynku jest oferowany tylko jako hybryd. Mondeo Hybrid występuje tylko wnajbogatszej wersji wyposażenia Titanium i na zakup auta musimy przygotować122 000 tys. złotych.

 

Toyota Auris Hybrid już w sprzedaży

Jeśli rozglądacie się za autem kompaktowym z hybrydowym napędem, to Toyotama nową propozycję. W salonach japońskiej marki pojawiły się cennikizmodernizowanego Aurisa Hybrid.

 

Ford Mondeo Hybrid ? ekologia i klasa premium w zasięgu ręki

Ford wprowadzając nowe Mondeo na rynek zaznaczył, że wie jak grać o fotellidera w segmencie D. Auto pokazało nowoczesne oblicze marki i udowodniło,że w parze z dobrą ceną może iść świetna stylistyka, jakość inowoczesne rozwiązania. Najnowsza generacja Mondeo wybiła się ponadkonkurencję jeszcze w jednej kwestii. Ford zaoferował na liście dostępnychsilników napęd hybrydowy. Co potrafi ekologiczna wersja eleganckiegosedana?

 

Nowa Toyota Prius Plug-in Hybrid teraz 5-miejscowej

Toyota prezentuje odświeżoną wersję Priusa Plug-in Hybrid. Po raz pierwszy ztyłu usiądą trzy osoby.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019