Wyszukiwałeś:

hybrydowy

. Znaleziono 918 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hybrydowy

Spróbuj też wyszukać: hybrydowy Touareg hybryda auris hybrydowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 918 wszystkich):

Jeszcze bardziej hybrydowy

Produkowany przez GM pojazd Saturn Vue Green Line Hybrid będzie pierwszymsamochodem zasilanym przez nowy, bardziej przystępny system hybrydowy,którego oszczędność wzrosła nawet do 20 procent w stosunku dopoprzednich wersji.

 

Hybrydowy Solaris Urbino

Śledząc światowe trendy dotyczące poszukiwania alternatywnych źródełenergii, polski producent autobusów, firma Solaris Bus & Coach Sp. z.o.o.podjęła decyzję o rozszerzeniu palety produktów o nowy pojazd. Będzie toautobus Solaris Urbino wyposażony w napęd hybrydowy.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

Wiosną na ulice Warszawy wyjedzie hybrydowy Solaris Urbino Hybrid. Na raziebędzie to egzemplarz testowany przez tamtejsze Miejskie Zakłady Autobusowe.

 

Hybrydowy diesel z Francji

Koncept Citroen Hypnos jest jak dotąd pierwszym w pełni funkcjonalnymsamochodem wyposażonym w hybrydowy układ napędowy wykorzystujący silnikdiesla. Auto trafi do produkcji już w 2011 roku.

 

Oto pierwszy hybrydowy diesel

Jest już produkcyjna wersja pierwszego hybrydowego modelu, w którymsilnik elektryczny będzie wspomagał pracę jednostki wysokoprężnej. Nadebiut rynkowy Peugeota 3008 Hybrid4 przyjdzie nam jednak poczekać do wiosnyprzyszłego roku.

 

Kolejna hybryda Hondy

Miejska Honda Jazz będzie kolejnym modelem w palecie japońskiego producenta,za którego napęd odpowiedzialny będzie układ hybrydowy. Premiera jużza nieco ponad miesiąc na wystawie w Paryżu.

 

Dwa koncepty - elektryczny i hybrydowy - Mitsubishi w Genewie

Stoisko Mitsubishi na targach w Genewie będzie potwierdzać olbrzymiezaangażowanie tej marki w rozwój ekologicznych modeli. HybrydowemuOutlanderowi PHEV towarzyszyć będą dwa koncepcyjne modele - hybrydowy GR-HEVoraz elektryczny CA-MiEV.

 

Hybrydowy Volkswagen Passat GTE w sprzedaży

Nowy Volkswagen Passat GTE z napędem hybrydowym typu plug-in jest jużdostępny w Polsce. Znamy jego cenę.

 

Toyota Yaris Cross. Hybrydowy SUV 4x4

Toyota Yaris Cross zadebiutowała dziś, podczas konferencji prowadzonej zapośrednictwem internetu. Auto na bazie modelu Yaris ma stylistykę à laRAV4.

 

Jak korzystać z napędu hybrydowego plug-in?

Aby w pełni docenić funkcjonalność samochodów hybrydowych, trzeba zrozumieć, w jaki sposób działają i jakie możliwości stwarzazastosowana w nich technologia. Dziś przybliżymy napęd hybrydowy typuplug-in.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022