Wyszukiwałeś:

impreza X

rs X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: impreza rs

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 36 wszystkich):

Wątek na forum: Testy mojeauto.pl: Subaru Impreza STi

niezle zdjecia. czekam na wiecej ~gosc

 

WRC: Tytuł MŚ konstruktorów dla Forda

Zespół BP-Ford World Rally Team zapewnił sobie tytuł Rajdowego MistrzaŚwiata FIA w klasyfikacji zespołów fabrycznych. Marcus Groenholm i TimoRautiainen w Fordzie Focus RS WRC odnieśli w Rajdzie Nowej Zelandii swojeszóste zwycięstwo w tym sezonie. Drugie miejsce ze stratą 56 sekund zajęlijadący takim samym samochodem Mikko Hirvonen i Jarmo Lehtinen.

 

Hyundai i30 samochodem roku w Australii

Hyundai i30 z silnikiem diesla zdobył tytuł najlepszego samochodu 2007 roku narynku australijskim. Ponadto i30 zdobył również tytuł najlepszegopojazdu ekologicznego (Green Car) CARSguide.

 

Ruszyły targi AMI 2010 w Lipsku

Dziś, dniem przeznaczonym dla przedstawicieli mediów, rozpoczynają siętargi motoryzacyjne AMI w Lipsku. Impreza, choć nie z najwyższejpółki, jeśli chodzi o wystawy samochodowe, to jednak ważna ze względuna bliskość od granicy Polski. Jak zwykle fani motoryzacji znad Wisłypojawią się tam, by zobaczyć na żywo najważniejsze nowości pierwszejpołowy 2010 roku.

 

98 załóg wystartuje z Warszawy!

327 załóg widnieje na liście zgłoszeń XIV Rajdu Monte CarloSamochodów Historycznych. Impreza ta podobnie jak przed laty klasyk MonteCarlo rozpoczyna się zlotem gwiaździstym z  pięciu miast Europy orazAfryki Północnej. Wśród nich jest także Warszawa, któraspotkała sie z największym zainteresowaniem rajdowców.

 

Wątek na forum: Bardzo mocny Opel

Trzysta pare koni, to nie jest bardzo dużo! Focus RS, Impreza WRX STI czy Lancer EVO mają podobną moc, a przecież są kompaktami! Cena też nie jest "bardzo duża" tylko adekwatna do topowej sportowej odmiany, w końcu konkurencyjny Superb nie jest dużo tańszy, a jednak ustępuje Insigni nie tylko mo...

 

Premiery w kraju sera, zegarków i czekolady

Dziś rozpoczęły się targi motoryzacyjne w Genewie. Szwajcarska impreza należy do najważniejszych tego typu w roku. To tu wszyscy producenci przywożą modele, którą mają być najpotężniejszą bronią w walce z konkurencją. Przyjrzymy się zatem genewskiemu arsenałowi najciekawszej broni.

 

Wystawa Poznań Motor Show 2014 - relacja

Za nami pierwsze dwa dni wystawy samochodowej w Poznaniu. Impreza, któraz roku na rok nabiera rozpędu, zgromadziła w sumie ponad 200 wystawców,w tym większość liczących się na polskim rynku koncernówsamochodowych. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni, w dwóch halachwystawowych, można podziwiać ponad 50 tegorocznych nowości.

 

Skoda na Worthersee - pięć sportowych modeli

Choć czeska marka kojarzy się głównie ze służbowymi autami z dieslempod maską, to sport samochodowy towarzyszy jej od wielu lat. Dlatego na tuningowej imprezie Worthersee, Skoda ma godną reprezentację.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "impreza rs".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019