Wyszukiwałeś:

japoński

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: japoński

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 48 wszystkich):

Japoński odpowiednik Modusa

Nissan wprowadził właśnie do sprzedaży na krajowym rynku nowy model - Note.W tym mikrovanie wykorzystanych zostało wiele rozwiązań wspólnych z RenaultModusem.

 

Japoński Kotani w Gliwicach

Za ponad 50 mln zł w gliwickiej części KSSE powstanie zakład produkującywyroby kute na potrzeby motoryzacji. Inwestorem jest firma Kotani z japońskiejgrupy Sumitomo.

 

Japoński super-samochód

Należąca do Toyoty marka Lexus zamierza wejść do elitarnego klubuproducentów drogich, sportowych samochodów. Wejściówkę powinien zapewnićmu przygotowywany obecnie model Lexus LF-A.

 

Japoński Sanden rozszerza działalność

Firma Sanden rozszerza działalność w Polkowicach, na terenie Legnickiej SSE.Z początkiem czerwca br. otworzy drugą już fabrykę. Szacuje się, żełącznie inwestycje osiągną poziom bliski 300 mln zł. Firma planujestopniowe zwiększanie zatrudnienia, osiągając docelowy poziom około 310pracowników w 2008 roku.

 

Japoński koncern w Dzierżoniowie

Japońska firma z branży motoryzacyjnej wybuduje fabrykę w Dzierżoniowie(woj. dolnośląskie).

 

Japoński konkurent Lotusa

Firma Suzusho, specjalizująca się w przygotowywaniu tzw. kit carów,zaprezentuje podczas targów w Tokio swoje najnowsze dzieło o nazwieSurpasse V.

 

F1: Japoński ratunek dla Renault

Robert Kubica i Kamui Kobayashi kierowcami, a firma Panasonic sponsorem zespołuRenault. Japończycy mieliby płacić Renault 48 milionów dolarówrocznie.

 

Hirschvogel oraz japoński Kotani razem w Polsce

Niemiecki Hirschvogel Automotive Group oraz japoński Kotani Corp., dostawcyelementów kutych dla przemysłu motoryzacyjnego, postanowiły orozpoczęciu wspólnej działalności produkcyjnej w Polsce.

 

Wiemy, ile kosztuje japoński hit

Znamy już ceny za nową generację Nissana Micra, który to model wchodzido sprzedaży na polskim rynku w listopadzie. Podstawowa wersja Visia kosztowaćbędzie dokładnie 38.900 zł.

 

Nowy japoński MPV

Subaru wprowadziło niedawno na rynek japoński nowe MPV, które jestlekko zmodyfikowaną wersją Toyoty Verso S. Jest to najnowszy efektwspółpracy obu firm.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019