Wyszukiwałeś:

jazda

. Znaleziono 2506 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda

Spróbuj też wyszukać: mb 100 próbna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 2506 wszystkich):

Wątek na forum: Jazda 'na fazie'

jazda po ganjii jest naprawde bez problemowaa,uwazam ze nie powiinna byc zabroniona!!!!a przedewszystkim powinna byc legalna tak jak alkohol,przeciesz wszystkie badania dotyczace marihuany udowadniaja ze ganja nie jest szkodliwa a wrecz przeciwnie,napewno jest bezpieczniejsza od alkoholu!...

 

Tańsza jazda

W świecie motoryzacji nie ma bardziej przewidywalnej rzeczy jak chronicznepodwyżki cen paliw oraz  wprowadzanie coraz bardziej rygorystycznych normemisji spalin, które prędzej czy później zabiją lub mocnoograniczą przyjemność, jaką daje prowadzenie samochodu. Na szczęście jestkilka sposobów, dzięki którym jazda będzie dla nas tańsza naweto kilkadziesiąt procent.

 

Będziemy jeździć bez świateł!

Jeszcze nie tak dawno temu wydawało się, że Unia Europejska będzie forsowaćobowiązkową jazdę z włączonymi światłami przez całą dobę. A tymczasemszykuje się diametralna zmiana kierunku myślenia. Powód? Najnowszyraport, jaki trafił do Komisji Europejskiej, z którego wynika, że wcalejazda z włączonymi światłami nie jest taka OK.

 

Z klimatyzacją też można oszczędzać

Klimatyzacja w samochodzie znacznie ułatwia podróże w upalne dni. Choćczęść kierowców za jej wadę uznaje zwiększone zużycie paliwa, to wokreślonych warunkach jazda z włączoną klimatyzacją jest bardziejekonomiczna niż podróż samochodem z opuszczonymi szybami.

 

Zareklamuj ekojazdę!

W ramach ogólnopolskiej akcji "Akademia Ekojazdy: ekojazdaale jazda!" ruszył konkurs na plakat i spot TV reklamujący ekojazdę!Prace konkursowe można przesyłać do 15 kwietnia 2011 r.

 

Ekonomiczna jazda przy wysokich cenach paliwa

 

Wysokie ceny paliw kontra ekonomiczna jazda - mojeauto.tv

 

Rozmowa przez komórkę niczym jazda po pijaku

Rozmowa przez telefon komórkowy podczas prowadzenia auta może być takniebezpieczna jak jazda z 0,8 promila alkoholu we krwi, czyli po czterokrotnymprzekroczeniu dozwolonego w Polsce limitu. Kierowcy prowadzący rozmowętelefoniczną w czasie jazdy o 9% wolniej reagują w sytuacjach, gdy koniecznejest użycie hamulca.

 

Bezpieczna jazda w zimie. O czym pamiętać przed podróżą?

Wraz z ekspertami bezpiecznej jazdy radzimy, o czym pamiętać przez wyjazdem nasylwestrowe świętowanie.

 

Właściwe obuwie za kierownicą. Klapki i szpilki to zły pomysł

Jazda samochodem wymaga założenia właściwego obuwia. Klapki, szpilki czy jazda boso to najgorsze z możliwych wyborów. Co radzą eksperci?

 

Stres za kierownicą ? jak sobie z nim radzić?

Każdy kierowca wie, że w stanie zdenerwowania zdolność koncentracji zakierownicą mocno spada. Jak sobie z tym radzić?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020