Wyszukiwałeś:

kamiennogorska

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kamiennogorska

Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 19 z 19 wszystkich):

Zmiany w strefach = nowe inwestycje

Zwiększenie zatrudnienia i nowe inwestycje w granicach mieleckiej ikamiennogórskiej SSE to najważniejsze cele rozporządzeń zmieniającychobszar tych stref.

 

Motoryzacyjny gigant w Nowogrodźcu

Gigant w dziedzinie motoryzacji buduje zakład w Nowogrodźcu – Wykrotach(na terenie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej MałejPrzedsiębiorczości). Firma, która powstała w styczniu 2009r. wewspółpracy dwóch przedsiębiorstw: Toyota Boshoku Corporationoraz Aisin Seiki Co., Ltd., zajmować się będzie produkcją elementówwyposażenia wnętrz samochodowych tj. ram oraz pokryć siedzeń samochodowych.Japończycy zainwestują 120 mln zł.

 

TG Poland zainwestuje w Lubaniu

W Lubaniu powstaną nowe miejsca pracy. Na terenie Specjalnej StrefyEkonomicznej Małej Przedsiębiorczości po byłych Zakładach NaprawczychTaboru Kolejowego nowy zakład wybuduje włoska firma TG Poland.

 

Polska czeka na motoryzacyjnego giganta

PAIiIZ oraz specjalne strefy ekonomiczne starają się przyciągnąć kolejneinwestycje sektora motoryzacyjnego. Wiadomo bowiem, ze Polska jest zagłębiemprodukcyjnym części motoryzacyjnych. Fabryk produkujących gotowe samochodyjest jednak nadal jak na lekarstwo.

 

Dla motoryzacji z Kamiennogórskiej SSE

Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczościstworzyła na przestrzeni ostatnich 12 lat przeszło 4,4 tys. atrakcyjnychmiejsc pracy. Na jej terenie zainwestowano 1,58 mld zł. Działalność wJeleniej Górze z powodzeniem rozpoczęła w roku 2002 spółka Dr.Schneider Obróbka Plastiku.

 

TBAI Poland juz na obrotach

TBAI Poland Sp. z o.o. uruchomiła produkcję w swoim nowym zakładziezlokalizowanym na terenie Kamiennogórskiej SSE MałejPrzedsiębiorczości - podstrefa Nowogrodziec - Wykroty. Polski oddział zajmujesie produkcją ram siedzeń samochodowych i poszyciem do nich.

 

Japoński gigant w kamiennogórskiej strefie

Już zatrudniają 455 osób. Rocznie wyprodukują 280 tys. ram orazpokryć siedzeń samochodowych do nowego modelu Toyoty Yaris. W Nowogrodźcu -Wykrotach, na terenie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznejodbyła się ceremonia otwarcia TBAI Poland.

 

WEBER rozwija się w kamiennogórskiej strefie

24 mln zł zainwestuje w SSE Małej Przedsiębiorczości w KamiennejGórze spółka WEBER- HYDRAULIKA. Spółka zobowiązała sięjednocześnie do utrzymania zatrudnienia na poziomie co najmniej 204pracowników do końca 2019 roku.

 

CM3 - producent opakowań dla motoryzacji inwestuje

Firma CM3-Polska otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalnościgospodarczej na terenie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefie EkonomicznejMałej Przedsiębiorczości w Janowicach Wielkich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019