Wyszukiwałeś:

mercedes X

benz X

. Znaleziono 637 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mercedes benz

Spróbuj też wyszukać: mercedes benz historia mercedes mercedes benz axor

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 637 wszystkich):

Mercedes-Benz Econic NGT w ALDI SÜD

Pierwszy ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Econic napędzany gazem ziemnym iprzeznaczony do dystrybucji żywności został przekazany grupie ALDI SÜD.Szyty na miarę pojazd o niskiej kabinie łączy ekonomię i ekologię –dzięki temu został oznaczony odznaką “Blue Angel”.

 

Mercedes-Benz triumfuje we Fleet World Honours

Mercedes-Benz otrzymał podwójne wyróżnienie w prestiżowymkonkursie branży motoryzacyjnej Fleet World Honours i potwierdził swojeprzywództwo w segmencie limuzyn oraz lekkich aut dostawczych.Mercedes-Benz Klasy S oraz Mercedes-Benz Sprinter zdobyły, a właściwieutrzymały posiadane już wyróżnienia Fleet World Honours w swoichkategoriach. Klasa S zwyciężyła po raz trzeci, a Sprinter - po raz czwarty zrzędu.

 

Milionowy Mercedes-Benz Vito

13 maja taśmę produkcyjną zakładów w Vitorii opuścił milionowyMercedes-Benz Vito. Egzemplarz w kolorze czarnym, napędzany turbodieslem V6,trafi na rynek holenderski.

 

Pogwarancyjny serwis Mercedes-Benz

"Economy Service Van” i „Trucks you can trust” to akcjeserwisowe ogłoszone przez Mercedes-Benz. Dzięki nim serwisowaniesamochodów dostawczych i ciężarowych jest jeszcze prostsze i jeszczebardziej kompleksowe.

 

Mercedes-Benz Citan

Po raz pierwszy portfolio vanów z gwiazdą wzbogaci się o kompaktowysamochód dostawczy. Dynamika jazdy, wzorowy poziom bezpieczeństwa,niewielki apetyt na paliwo, szeroka gama wersji nadwoziowych, a do tegosolidność gwarantowana przez Mercedes-Benz sprawiają, że nowy Citan toprawdziwy profesjonalista wśród miejskich samochodów dostawczych.Prezentacja nowego modelu nastąpi we wrześniu br., podczas międzynarodowejwystawy pojazdów użytkowych IAA w Hanowerze.

 

Grand Prix Mercedes-Benz Van Economy

Już od poniedziałku rozpoczyna się poszukiwanie mistrzów ekonomicznejjazdy samochodami dostawczymi. Do konkursu zaproszeni są użytkownicysamochodów wszystkich marek. Śmiałkowie będą walczyć nie tylko otytuł, ale także o atrakcyjne nagrody – zapas paliwa na rok lubekskluzywny wyjazd VIP na wyścig Formuły 1 na torze Hockenheim. Jazdykonkursowe odbywać się będą w najbardziej oszczędnym samochodzie swojejklasy – Mercedes-Benz Vito.

 

Mercedes-Benz rozszerza gamę silników heavy-duty

Mercedes-Benz rozszerza gamę rzędowych, sześciocylindrowych silnikówheavy-duty, służących do napędu pojazdów ciężarowych iautobusów. Zależnie od wersji, moc nowej, montowanej pionowo jednostkiOM 470 o pojemności 10,7 litra waha się od 240 kW (326 KM) do 315 kW (428 KM).Jej montażem od czerwca zajmie się niemiecki zakład w Mannheim. Lekka,wydajna konstrukcja dołącza do nowej generacji silników spod znaku"BlueEfficiency Power".

 

Nowy Mercedes-Benz Antos

Już wkrótce gama ciężarówek Mercedes-Benz wzbogaci się okolejnego przedstawiciela. Antos to pierwsza ciężarówka zaprojektowanaspecjalnie z myślą o zróżnicowanych potrzebach ciężkiego transportudystrybucyjnego. Trwają właśnie testy zakamuflowanych egzemplarzy modelu.Jego premiera odbędzie się podczas wrześniowych targów pojazdówużytkowych w Hanowerze.

 

Nadchodzi finał Grand Prix Mercedes-Benz Van Economy

Już 19 czerwca odbędzie się finał Grand Prix ekonomicznej jazdyMercedes-Benz. Najbardziej oszczędni kierowcy z całej Polski zmierzą się zesobą i będą się starali pobić kolejne rekordy niskiego spalania wMercedesie Vito. Nagrody są bardzo atrakcyjne, ale poprzeczka zostałazawieszona wysoko – najlepsi podczas eliminacji osiągnęli wynik poniżej4 l/ 100 km!

 

Mercedes-Benz TrailerAxleSystems na IAA

Większa wydajność dzięki niższej masie, bardziej skuteczna ochronaśrodowiska dzięki bezchromowej powłoce ochronnej wszystkich połączeńśrubowych — Mercedes-Benz TrailerAxleSystems optymalizuje cieszące sięolbrzymią popularnością osie do naczep i przyczep na Międzynarodowe TargiMotoryzacyjne Pojazdów Użytkowych 2012 (IAA Nutzfahrzeuge 2012).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mercedes benz".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018