Wyszukiwałeś:

nissan X

qashqai X

. Znaleziono 423 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nissan qashqai

Spróbuj też wyszukać: nissan qashqai wymiary Nissan Qashqai +2 nissan qashqai spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 423 wszystkich):

Nowy Nissan dla Europy

Wczoraj (6.09), producent samochodów marki Nissan zaprezentował swójnajnowszy model przeznaczony na rynek europejski. Ten kompaktowy crossover onazwie Qashqai, odsłonięty został pod przewodnictwem Carlosa Ghosna wParyżu.

 

"Miejski wędrownik" za 68.500 złotych

Wczoraj w warszawskiej Fortecy odbyła się premiera samochodu, który będziekolejną bardzo ciekawą pozycją wypełniającą niszę o nazwie crossover.Mowa jest tutaj o modelu Nissan Qashqai. Samochód jest już dostępny wsprzedaży, a jego najtańsza wersja będzie kosztować 68.500 złotych.

 

Nagroda i większa produkcja Qashqaia

Ogromne zainteresowanie modelem Nissan Qashqai zmusiło władze japońskiejfirmy do zainwestowania kolejnych milionów funtów w celu zwiększeniaprodukcji. Pierwszą nagrodę otrzymał też Qashqai z silnikiem wysokoprężnym2.0 dCi.

 

Nissan pracuje 24 godziny na dobę

Pod koniec czerwca w brytyjskich zakładach Nissana wprowadzono trzyzmianowysystem pracy. Ma to związek z utrzymującym się na wysokim poziomiezainteresowaniem klientów ofertą crossovera Qashqai. Co ciekawe, za dwalata fabryka rozpocznie montaż kolejnego modelu tej klasy.

 

Nissan Qashqai w specjalnej wersji I-Way

Nissan Qashqai, lider segmentu crossoverów, a także najlepiejsprzedający się obecnie Nissan na europejskim rynku, będzie teraz oferowany wlimitowanej wersji I-Way, która wyróżniać się będzie przedewszystkim nowym systemem nawigacji.

 

Nissan Qashqai po zmianach

Kiedy debiutował przed prawie trzema laty tworzył wówczas segmentmiejskich crossoverów. Konkurencja podążyła jednak jego śladem,dlatego niezbędne są zmiany. Wersja Qashqaia po faceliftingu pojawi się wsprzedaży w marcu przyszłego roku.

 

Nowy Qashqai tuż, tuż

Coraz bliżej oficjalnej prezentacji nowej, drugiej generacji Nissana Qashqai.Fani Nissanów, fani crossoverów i przede wszystkim fani Qashqaiajuż nie mogą doczekać się 7 listopada.

 

W Nissanie rozważają radykalną wersję Qashqai'a

Qashqai to jeden z bardzo udanych modeli  Nissana. Aktualnie do sprzedażyweszła druga generacja tego modelu. Japończycy chcą wykorzystać sukcesswojego crossovera i stworzyć jego ciekawszą wersję.

 

Pierwszy Qashqai w rękach Polaka

Pierwszy zamówiony w Polsce egzemplarz nowego Nissana Qashqai trafiłkilka dni temu w ręce klienta salonu Japan Motors w Bielsku-Białej.

 

Nissan Qashaqi N-Style. Znamy cenę

Nissan Qashqai N-Style to nowa wersja wyposażenia tego popularnego crossovera.Auto jest już dostępne w sprzedaży.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "nissan qashqai".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021