Wyszukiwałeś:

oferty

. Znaleziono 1857 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: oferty

Spróbuj też wyszukać: oferty dealerów hyundai matrix

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 1857 wszystkich):

Wysokie oferty na przebudowę S7 Grójec - Białobrzegi, drogi ekspresowe

Otwarto oferty w przetargu na budowę drogi ekspresowej S7 na odcinkuGrójec-Białobrzegi. Długość odcinka to 17 km, a kwota jaką GDDKiAzamierza przeznaczyć na sfinansowanie inwestycji wynosi 460 mln złotych.Tymczasem najniższa ze złożonych ofert wynosi ponad 494 mln zł. To jużtrzecia próba wyłonienia wykonawcy prac.

 

Atrakcyjne oferty na A4 Szarów – Brzesko

Otwarto oferty złożone w II etapie przetargu na budowę autostrady A4pomiędzy Szarowem a Brzeskiem. Autostradę na tym odcinku chce budować siedempodmiotów. Najniższa zaproponowana cena - 778,9 mln zł - jestzdecydowanie niższa niż zakładał kosztorys inwestorski, któryopiewał na prawie 1,5 mld zł. Jeśli cała procedura przebiegnie bezzakłóceń, to budowa autostrady mogłaby się rozpocząć jeszcze w tymroku. A4 do Tarnowa ma być gotowa na przełomie 2011 i 2012 roku.

 

Oferty na ostatni już odcinek A4 do Tarnowa

GDDKiA w Krakowie otworzyła oferty w przetargu na budowę blisko 21 km odcinkaautostrady A4 Brzesko-Wiechosławice. Jest to jeden z trzech odcinków naprojektowanej trasie autostrady A4 Szarów-Tarnów. Są sporeszanse, że jeszcze w tym roku zostaną podpisane umowy na wszystkie odcinki. A4do Tarnowa ma być gotowa na przełomie 2011 i 2012 roku.

 

Otwarto oferty na budowę autostradowej obwodnicy Rzeszowa

Znamy już oferty cenowe w przetargu na budowę odcinka autostrady A4 od W.Rzeszów Centralny do W. Rzeszów Wschód. Ten prawie7-kilometrowy odcinek stanowi część północnej obwodnicy Rzeszowa.Rozpiętość cen zaproponowanych przez oferentów jest olbrzymia –od prawie 392 mln zł do ponad 684 mln zł.

 

S7 Radom - granica woj. mazowieckiego: oferty otwarte

Otwarto oferty dla inwestycji polegającej na budowie drogi ekspresowej S7 naodcinku od końca obwodnicy Radomia do granicy województwa mazowieckiego.Budową około 22 km odcinka zainteresowanych jest 12 potencjalnychwykonawców. Najtańsza oferta opiewa na prawie 676,7 mln zł a najwyższana blisko 902 mln zł. Planowany termin budowy drogi to styczeń 2011r –październik 2013r.

 

Otwarto oferty na budowę S8 Sieradz Południe - Łask

Złożono 6 ofert w przetargu na budowę drogi ekspresowej S8 Sieradz Południe- Łask. Kwota jaką GDDKiA przeznaczyła na realizacje inwestycji wyniosłablisko 1,87 mld zł. Wszystkie złożone oferty były niższe od zakładanegokosztorysu inwestorskiego, a najtańsza oferta była niższa o 480,7 mln zł.

 

Oferty na S69 tańsze od kosztorysu

Wszystkie oferty złożone w przetargu na kontynuację budowy drogi ekspresowejS69 od węzła Mikuszowice do Żywca były niższe od zakładanego kosztorysuinwestorskiego. Kosztorys GDDKiA to kwota 384,5 mln zł, tymczasem najtańszazłożona oferta była ponad 120 mln zł niższa.

 

Poznaliśmy oferty na S3 od Nowej Soli

Pięciu wykonawców złożyło swoje oferty na zaprojektowanie iwybudowanie drogi ekspresowej S3 na ponad 16-kilometrowym odcinku od węzłaNowa Sól do Gaworzyc.

 

Znamy oferty na kolejny odcinek S6

GDDKiA otworzyła oferty cenowe złożone w przetargu na zaprojektowanie iwybudowanie drogi ekspresowej S6 na odcinku Ustronie Morskie - początekobwodnicy Koszalina i Sianowa.

 

Obwodnica Koszalina i Sianowa - otwarto oferty

Są już znane oferty, które wpłynęły w związku z przetargiem nabudowę obwodnicy Koszalina i Sianowa, która powstaje w ciągu drogi S6wraz z odcinkiem od węzła Balice do węzła Koszalin Zachód w ciągudrogi S11.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019