Wyszukiwałeś:

opel X

gliwice X

. Znaleziono 163 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opel gliwice

Spróbuj też wyszukać: opel gliwice cascada cabriolet gliwice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 163 wszystkich):

Wątek na forum: GM Europe z rekordami

szkoda tylko że ten zysk nie przekłada się na podwyżki dla pracowników w GM POLAND ( Opel Gliwice) pomimo strajku, żadań ze strony związkowców, przedstawiciele zarządu nie są skorzy dać pieniądze... Zaznacze tylko ze zarabiamy prawie ułamek tego co nasi koledzy w Niemczech, Angli czy choc...

 

Opel przejmuje pracowników SCG

Zakład General Motors Manufacturing Poland w Gliwicach przejmuje od 1 marcabieżącego roku linię montażu drzwi i kokpitów od niemieckiej firmySils Centre Gliwice (SCG). W związku z umową Opel przejmie także około 260pracowników pracujących do tej pory dla SCG.

 

Opel: Koniec Zafiry z Gliwic

Produkcja kompaktowego vana Opla Zafira w przyszłości skoncentruje się nafabryce niemieckiej marki w Bochum. Tym samym zostanie zakończona budowa tegomodelu w Gliwicach.

 

Opel zlikwiduje 9000 miejsc pracy

O ponad 20% zmaleje zatrudnienie pracowników w europejskich oddziałachmarki Opel i jej brytyjskiego odpowiednika Vauxhall. Oznacza to redukcję około9000 stanowisk pracy.

 

Perspektywy produkcyjne dla Opla w Gliwicach

Kwestia zapewnienia w 2012 odpowiedniego poziomu produkcji dla GMMP dominowaławizyty Klausa Franza, przewodniczącego Europejskiej Forum Pracowników(EEF) Opel/Vauxhall w zakładzie Opla w Gliwicach. Była ona związana zsierpniowym pismem Solidarności GMMP i wnioskiem zapewniania w przyszłym rokuwolumenu produkcji dla GMMP na poziomie nie mniejszym niż 180 tys.samochodów.

 

Opel Gliwice: zamiast zwolnień Chevrolety?

W najbliższym czasie nie będzie zwolnień pracowników General Motors wgliwickim  zakładzie koncernu - poinformował podczas spotkania zezwiązkami zawodowymi Karl Strecke, prezes GM Europe. Europejska Rada ZakładowaGM rozpoczyna walkę o uruchomienie produkcji Chevroletów w Europie.Fabryka w Gliwicach ma szanse na produkcję modelu Cruze.

 

Opel odświeżył gamę Astry

Oprócz pojawienie się w gamie modelowej Astry sedan, Opel poddałliftingowi pozostałe wersje swojego kompaktowego modelu.

 

Opel przedstawił Cascadę

Opel zaprezentował model Cascada, czteromiejscowy kabriolet, który posiada materiałowy dach. Pod maskę trafi m.in. nowy silnik benzynowy 1.6Turbo.

 

Opel Cascada z nowym turbodieslem

Tuż przed wakacjami Opel rozszerza ofertę swojego kabrioletu o wersję z mocnym i oszczędnym turbodieslem. Teraz można jeżdzić szybko, przyjemnie irzadko odwiedzać stację benzynową.

 

Opel Astra BiTurbo - nowy diesel

Opel przedstawia nową jednostkę przygotowaną dla piątej generacji Astrysilnik oznaczony jako 1,6 BiTurbo CDTI. Spalanie w cyklu mieszanym wedługnormy NEDC ma wynosić 4,1-4,0 l.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opel gliwice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018