Wyszukiwałeś:

opony X

continental X

. Znaleziono 156 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opony continental

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 156 wszystkich):

Opony Continental w Księdze Rekordów

Opony ContiSportContact Vmax zostały oficjalnie ogłoszone najszybszymi,produkowanymi seryjnie oponami. Niezależni eksperci udokumentowali próbybicia rekordów, dzięki czemu opony trafią one do prestiżowej KsięgiRekordów Guinessa.

 

ContiSeal - nowe opony Continental

Continental wprowadził do oferty nowe modele opon wykorzystujące nowątechnologię ContiSeal, które mają za zadanie redukować utratępowietrza w sytuacji awaryjnej (po uszkodzeniu lub przebiciu ogumienia).

 

EURO 2008 na oponach Continental

Podczas mistrzostw Europy w piłkę nożną preferowanym przez sportowcówśrodkiem transportu pomiędzy miejscami rozgrywek są autokary. Continentalskorzystał z tej okazji i przygotował oponę ze specjalnie zaprojektowanymiścianami bocznymi, aby podkreślić rangę wydarzenia.

 

Nowa strona Internetowa Continental

Czwarty sierpnia jest pierwszym dniem działania nowego serwisu Internetowego,poświęconego tylko i wyłącznie oponom użytkowym –www.continental-truck-tires.pl

 

Opony letnie 2009 - TEST (185/60 R14)

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził wnikliwe testy nowości oponiarskichna sezon letni 2009. Wniosek. W przypadku pneumatyków kopiowanie zreguły się nie udaje. O ile łatwo jest odwzorować profil i bieżnik opony zwyższej półki cenowej, o tyle dobrze strzeżoną receptę nawłaściwą mieszankę z której opona jest wykonana, już nie.

 

Bezpieczne opony w Panamerze

Nowe, długo oczekiwane Porsche Panamera zostanie wyposażone w specjalnieprzygotowane dla niego opony. Firma Continental zmodyfikowała oponyContiSportContact 3 z myślą o parametrach sportowego modelu. Efektem tego jestopona, która spełnia wymagania niemieckiego producenta.

 

Nowa opona Continental HSR 2

Continental wyprodukował nową oponę autokarową do użytku mieszanego naregionalnych oraz długich trasach. Nowe HSR 2 dzięki szeregowi technicznychinnowacji charakteryzują się lepszą ekonomią użytkowania oraz większymkomfortem jazdy. Najnowszej generacji opony znajdują zastosowaniezarówno na osi kierującej, jak i napędowej.

 

Volvo i Continental przedłużają współpracę

Producent pojazdów przemysłowych Volvo Group Europe oraz ContinentalTruck Tires przedłużyły umowę na dostawę opon o trzy lata do 2012 roku.Continental pozostanie dostawcą oryginalnego wyposażenia dla pojazdówciężarowych wszystkich marek należących do Volvo Group Europe.

 

Jakie opony na zimę (185/65 R15)?

Jeśli przed zbliżającym się sezonem zimowym poszukujesz nowego ogumienia doswojego auta, to poniższe wyniki mogą okazać się dla Ciebie niezwyklepomocne. Zobacz, które opony są najlepsze, które ewentualniemogą się nadać, a których wreszcie powinieneś się absolutniewystrzegać. Dziś opony o rozmiarze 185/65 R15.

 

Opony Continental z... mniszka lekarskiego

Każdy z producentów działający w branży szeroko pojętej jakomotoryzacja w ostatnich latach coraz bardziej chce być ekologiczny i korzystaz materiałów przyjaznych środowisku. Continental np. chce wytwarzaćgumę do opon z mniszku lekarskiego!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opony continental".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018