Wyszukiwałeś:

pirat X

drogowy X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pirat drogowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 41 wszystkich):

Wątek na forum: Wybuchowy pirat drogowy

niezły z niego desperat ~jubas

 
 

Wątek na forum: Pirat drogowy bez szans

Dla wyjaśnienia słów autora. Było to konkretnie wczoraj (20.03.2007) a nie kilka dni temu. Kierowca usiłował staranować funkcjonariuszy poruszających się pieszo a nie radiowozem. Jedno ze skrzyżowań w al. Jerozolimskich to konkretnie z ulicą Łopuszańską. Człowiek w samochodzie był podejżan...

 

Wątek na forum: Pirat drogowy zatrzymany po pościgu

I powinien te 8 lat dostać! ~Zyga

 

Pościgi za pijanymi kierowcami

Stalowowolscy policjanci zatrzymali po pościgu mężczyznę, który niezatrzymał się do kontroli drogowej. Ścigany kierowca Audi jechał ponad 100km/h, stwarzając zagrożenie dla innych kierowców. Pirata drogowegoujęto na ulicy Czarnieckiego. Miał 1,68 promila alkoholu w organizmie. Z koleilubuscy policjanci zatrzymali po pościgu kierowcę Ducato. Mężczyzna uciekałprzed policjantami, gdyż auto, którym jechał było kradzione. W efekcieszaleńczej jazdy nie opanował samochodu i wpadł do rowu. Był pijany –miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

 

KGP: Zarobił 144 punkty karne

Bełchatowscy policjanci zatrzymali po pościgu 23-letniego nietrzeźwegokierowcę mazdy, dla którego 13 października okazał się wyjątkowopechowy. Mężczyzna odpowie za 28 wykroczeń i dwa przestępstwa drogowe, za cogrozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. W ciągu kilkunastu minut na konciepirata drogowego znalazło się 144 punkty karne.

 

Za niezapłacony mandat można stracić prawo jazdy

Wiele miesięcy prac nad zmianami do ustawy Prawo o ruchu drogowym w zakresiekarania za przekraczanie dopuszczalnych prędkości, sporo różnychpropozycji i w końcu jest. Zmodernizowana ustawa, która teraz trafiłado Senatu, wprowadza wyższe limity prędkości, wyższe mandaty zaprzekroczenie prędkości, a także możliwość czasowego zawieszenia prawajazdy.

 

221km/h koło szkoły

221 km/ h – to prędkość z jaką mknął na DK 19 kierowca Seata Leona.Zatrzymany przez policjantów lubartowskiej drogówki 32-letnimieszkaniec powiatu radzyńskiego nawet nie wyraził skruchy. Tydzień temu tensam mężczyzna został  zatrzymany przez tego samego policjanta zaprzekroczenie prędkości o ponad 67 km/h i wyprzedzanie w miejscuniedozwolonym.

 

Czy czeka nas "czarny" długi weekend na drogach?

Choć ubiegłoroczny długi weekend majowy był stosunkowo bezpieczny, nadrogach zginęło "zaledwie" 37 osób, to jednak tegorocznestatystyki Świąt Wielkanocnych pokazują, że wcale ta pozytywna tendencja niemusi się utrzymać.

 

Piraci drogowi, zostańcie w domach!

By w pierwszy wakacyjny weekend tj. 24-26 czerwca nikt nie zginął w wypadkach,wszyscy użytkownicy dróg muszą zachowywać się racjonalnie. Dlatego dotych, którzy nie zamierzają dostosować się do zasad bezpieczeństwa,wystosowany został apel "Zostańcie w domach!".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "pirat drogowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019