Wyszukiwałeś:

r8

. Znaleziono 358 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: r8

Spróbuj też wyszukać: skoda yeti ceed crdi 180km rx8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 358 wszystkich):

Audi R8 z turbodieslem

Już niedługo w autach sportowych zakorzeni się na dobre moda na silnikiwysokoprężne. Przykładem tego jest propozycja wprowadzenia do modelu Audi R8silnika TDI. Ma to nastąpić już w 2009 roku.

 

V12 TDI w Audi R8

To, co jeszcze jakiś czas temu wydawało się nie do pomyślenia, staje sięcoraz bardziej realne. Audi, swoim koncepcyjnym modelem R8 V12 TDI pokazuje poraz kolejny, iż połączenie sportowego auta z silnikiem wysokoprężnym jaknajbardziej ma sens.

 

Jeszcze więcej mocy w R8

Standardowo Audi R8 dysponuje mocą 420 koni mechanicznych. Czy można zatemchcieć więcej? Wychodzi na to, że tak. Udowadnia to niemiecka firma tuningowaWheelsandmore przygotowując niezły pakiet dla R8.

 

Audi R8 Spyder z silnikiem V8

W ofercie modelu Audi R8 z otwieranym dachem, pół roku po debiucierynkowym, pojawi się wkrótce druga wersja silnikowa - zośmiocylindrową jednostką o mocy 430 KM.

 

Audi R8 GT "Samochodem sportowym 2011 roku"

W Ingolstadt znów mają powody do świętowania. Czasopismo"Autobild SportsCars" przyznało modelowi R8 GT tytuł najlepszegoauta sportowego 2011 roku.

 

Audi R8 e-tron bije rekord w "Zielonym Piekle"

R8 e-tron napędzane jedynie elektrycznym silnikiem pokonała 20.8 kilometrów w czasie 8:09,099 min. Tym samym teraz rekord toruwśród aut elektrycznych należy do producenta aut z Ingolstad.Oczywiście mówa tu o pętli toru Nurburgring. 

 

Audi zbuduje R8 e-tron

Jakiś czas temu świat obiegła informacja, że w Ingolstadt zapadła decyzja,która skasowała projekt R8 e-tron. W tym sensie rzec jasna, że zarządodłożył projekt na półkę. Teraz jednak temat powraca jak duch zzagrobu.

 

Audi R8 2015 z nowymi pakietami

Niemiecki producent z Ingolstadt debiut nowej generacji rasowego Audi R8zapowiedział dopiero na 2016 rok. Nie oznacza to jednak, że dotychczasowymodel nie będzie już rozwijany.

 

Nowe Audi R8 również z silnikiem V6

Za kilka dni, a dokładnie w przyszłym tygodniu na targach w Genewie, Audizaprezentuje nową generację modelu R8. Auto dostanie m.in. laserowe reflektory. Okazuje się, że może również pojawić się wersja zmniejszym silnikiem.  

 

Nowe Audi R8 jest już w Polsce!

Jeśli od premiery Audi R8 na marcowym salonie w Genewie zbieraliście funduszena jego zakup, to najwyższy czas udać się do salonu. Najszybsze Audi możnajuż zamawiać w naszym kraju!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018