Wyszukiwałeś:

rocznica

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rocznica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 50 wszystkich):

Lagonda powraca

Marka Aston Martin pod rządami Forda straciła nieco rozpędu i prawieskończyła jako bankrut. Jednak pod skrzydłami nowego konsorcjum zaczęłaznów powoli się rozkręcać. Niebawem pojawią się dwa nowe modele, ajuż w kuluarach mówi się o przywróceniu do życia marki Lagonda.

 

Targi w Paryżu wystartowały

Mondial de l'Automobile, jedna z największych wystaw w branży motoryzacyjnejnie tylko na Starym Kontynencie, rozpoczął się właśnie dniami prasowymi(2-3 października). Nie zabraknie na nich również przedstawicielamojeauto.pl. Od soboty zaś hale wystawowe będą otwarte dla zwiedzających izamkną się dopiero 19 października.

 

Lagonda pojawi się w Genewie

Wszystkie znaki wskazują na to, że podczas tegorocznych targów wGenewie zostanie zaprezentowana jedna z najbardziej oczekiwanych zapowiedzi. Dożycia powraca Lagonda spod znaku Astona Martina.

 

Tajemniczy model Audi

O tym, że w tym roku przypada setna rocznica istnienia Audi wiadomo już oddłuższego czasu. 16 lipca w Ingolstadt rozpocznie się wielka, czterodniowafeta, w której udział weźmie nawet sama Kanclerz Niemiec Angela Merkel.Jednak jej obecność nie jest największą niespodzianką tej imprezy.

 

Królewskie Bugatti

Producent jednego z najszybszych i najdroższych samochodów na świeciepostanowił nieco zboczyć z obranego kursu, aby wejść w całkowicie nowysegment. Nowe Bugatti Royale będzie szybkie, luksusowe, czterodrzwiowe ipomieści w swoim wnętrzu cztery osoby.

 

5000 autobusów z Bolechowa

W środę (6 maja) 5-tysięczny autobus wyjechał z fabryki Solaris Bus &Coach S.A. w podpoznańskim Bolechowie. Obecnnie firma zatrudnia blisko 1600osób i produkuje rocznie ponad 1000 Solarisów.

 

75 lat Jaguara

W tym roku upływa 75 rocznica powstania nazwy Jaguar. W ciągu zaledwie trzechlat firma przeprowadziła rewitalizację oferty modelowej marki Jaguarwypuszczając na rynek trzy piękne i szybkie samochody.

 

Ekskluzywna rocznica w Porsche

Przez ostatnie 25 lat Porsche oferowało swoim klientom możliwośćspersonalizowania swoich samochodów i uczynienia ich jedynymi w swoimrodzaju.

 

50 lecie Renault 4

Renault 4, które sprzedało się w ośmiu milionach egzemplarzy w ponad100 krajach, jedna z motoryzacyjnych ikon, trzecie auto na świecie podwzględem sprzedaży (po VW Garbusie i Fordzie Model T) właśnie obchodziswoją 50 rocznicę narodzin.

 

Kolejne urodziny Renault

W tym roku dwa modele Renault - luksusowe 30 i 20 - obchodza swoje 35 urodziny.Zrewolucjonizowały one w swoich czasach pojmowanie klasy premium naówczesnym rynku motoryzacyjnym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022