Wyszukiwałeś:

rosja

. Znaleziono 178 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rosja

Spróbuj też wyszukać: r-134a hybrid traktory

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 178 wszystkich):

Boom tanich aut

Tanie samochody powoli wkradają się do Europy, ale w państwach rozwijającychsię takich jak Brazylia, Rosja, Indie czy Chiny przeżywają prawdziwy boom. Do2018 roku liczba korzystnych cenowo aut w tych krajach może wynieść łącznienawet 18 mln sztuk.

 

Polska – Rosja: spór o limity trwa

Rozmowy władz polskich z rosyjskimi na temat limitów na przewóztowarów ciężarówkami przez granicę trwają – niewielejednak z nich wynika. Na rozwiązanie patowej sytuacji nadal czekają corazbardziej zdesperowani przewoźnicy czytamy w Gazecie Wyborczej.

 

Porozumienie: zezwolenia na Rosję od 20 marca

Właściciele firm transportowych nareszcie mogą myśleć o wschodniej granicyze spokojem. Na wspólnej konferencji prasowej ministrowie Grabarczyk iLewitin poinformowali, że problem ograniczeń pozwoleń na transportmiędzynarodowy ze strony Rosji został rozwiązany.

 

Renault i Nissan z pomocą dla Łady

Francusko-japoński alians Renault Nissan udzieli pomocy rosyjskiemu koncernowiAvtoVAZ (AwtoWAZ), producentowi samochodów marki Łada. Pozagotówką, Renault przekaże rosyjskiej firmie także swoje technologie.

 

Peugeot Citroën i Mitsubishi z Rosji

PSA Peugeot Citroën oraz Mitsubishi Motors Corporation uruchamiająprodukcję we wspólnej fabryce w Kałudze (Rosja).

 

Nowe Polo jako sedan

Wprawdzie małe sedany nie cieszą się W Europie takim powodzeniem, jak wersje3- czy 5-drzwiowe, to jednak nie oznacza to, że jest tak wszędzie. Z myśląprzede wszystkim o rynku rosyjskim Volkswagen przygotował czterodrzwiowąwersję najnowszej generacji Polo.

 

Chiński BYD coraz bliżej Europy

Chińska marka BYD, w której znaczącym udziałowcem jest bilioner WarrenBuffet, rozpoczyna produkcję swoich modeli w Rosja wspólnie z lokalnympartnerem TagAZ.

 

F1: Rosja nie podoła?

Rok 2014 to dla Rosji i jej kurortu wakacyjnego Soczi czas, kiedy zaplanowanezostały dwie imprezy sportowe wielkiego formatu. Komitet Olimpijski obawiasię, że organizacja Igrzysk Olimpijskich i wyścigu o Grand Prix Rosji w tymsamym roku, może być nierealna.

 

Skoda rozkręca się w Rosji

Już w najbliższym czasie, w zakładach GAZ w Niżnym Nowogrodzie rozpoczniesię produkcja modeli Octavia i Yeti przeznaczonych na rynek rosyjski.

 

Łada ma się dobrze

ZSRR upadło już jakiś czas temu, jednak jego duch trwa do dziś wniektórych produktach tamtej ery. Np. w Ładzie 2107.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022