Wyszukiwałeś:

s19

. Znaleziono 252 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: s19

Spróbuj też wyszukać: siemiatycz s19 podlaskie s19 podlasie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 252 wszystkich):

Arcadis Profil zaprojektuje S19

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpodpisał na początku czerwca bieżącego roku umowę na przygotowaniekompleksowej dokumentacji dla inwestycji związanej z budową drogi ekspresowejS19 na odcinku Nisko - Stobierna.

 

Oczekiwanie na decyzję dla S19

Rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad kilkadni temu złożył do Wojewody Podkarpackiego wniosek o wydanie decyzjiśrodowiskowej na budowę fragmentu drogi ekspresowej S19 od węzła Świlcza dowęzła Kielanówka.

 

Problemy z S19?

Harmonogram realizacji budowy drogi ekspresowej S19 jest już napięty, jednakpojawiło się kolejne ryzyko opóźnień. Część mieszkańcówjednej z miejscowości położonej wzdłuż planowanej trasy ma zastrzeżenia codo wyboru wariantu przebiegu drogi.

 

Konsultacje społeczne w sprawie S19

Dziś kończą się trzydniowe konsultacje społeczne, związane z planamibudowy drogi ekspresowej S19 na odcinku od Sokółki do Wasilkowa. Wramach inwestycji rozbudowany zostanie 25 km fragment istniejącej drogikrajowej, który otrzyma parametry trasy szybkiego ruchu.

 

Powstaje nowy odcinek S19 na Lubelszczyźnie

Symboliczne wbicie pierwszej łopaty przez przedstawicieli władzwojewództwa lubelskiego i samorządów lokalnych, inwestora iwykonawcy, przypieczętowało start robót budowlanych obwodnicy Kocka iWoli Skromowskiej leżącej w ciągu przyszłej drogi ekspresowej S19(prowadzącej od granicy polsko-białoruskiej w Kuźnicy przez Białystok,Lublin i Rzeszów do granicy polsko-słowackiej w Barwinku). Koszt budowyblisko 8-kilometrowego, jednojezdniowego odcinka wraz z przygotowaniemdokumentacji, wykupem gruntu i nadzorem wyniesie 264,9 mln zł. Kierowcy z nowejtrasy skorzystają w kwietniu 2012 roku.

 

Przetargi dla podkarpackich odcinków S19

Otwarto oferty na kontynuację projektowania oraz budowę 6,3 km odcinka drogiekspresowej S19 od węzła Świlcza (DK4) do węzła Rzeszów Południe(Kielanówka). W przetargu pozostaje jeszcze drugi odcinek S19 na odcinkuSokołów Małopolski - Stobierna (12,5 km). Termin składania ofert mija25 lutego br.

 

342,5 mln zł za projekt i budowę S19 Świlcza - Rzeszów

342,5 mln zł tyle wynosi najkorzystniejsza oferta na kontynuację projektowaniai budowę S19 od węzła Świlcza do węzła Rzeszów Południe.

 

Kolejny krok do budowy S19 na Podkarpaciu

Decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla drogi ekspresowej S19 na odcinkugranica województw lubelskiego i podkarpackiego – SokołówMałopolski wydał Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Rzeszowie (RDOŚ).Jest to zielone światło dla realizacji inwestycji.

 

Ruszyła budowa drogi S19 Świlcza - Rzeszów Południe

Ruszyły prace przygotowawcze przy budowie drogi ekspresowej S19 wwojewództwie podkarpackim, na odcinku Świlcza - Rzeszów Południe(Kielanówka).

 

Droga S19 z unijnym dofinansowaniem

Komisja Europejska wydała pierwszą decyzję zatwierdzającą wkład finansowydla dużego projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Infrastrukturai Środowisko na lata 2014-2020. Pierwszy plan zakłada budowę drogiekspresowej S19 Lublin - Rzeszów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018