Wyszukiwałeś:

skoda

. Znaleziono 3703 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda

Spróbuj też wyszukać: skoda fabia skoda octavia skoda superb

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 3703 wszystkich):

Skoda poprawia bilans

Skoda Auto sprzedała więcej samochodów w okresie styczeń-listopad 2005 wporównaniu z całym rokiem 2004. Łącznie w br. na rynek trafiło 452 973nowych, czeskich aut.

 

Skoda: Rabaty na auta dla osób niepełnosprawnych

Skoda Auto Polska przygotowała ofertę specjalną dla niepełnosprawnychkierowców. W ramach programu Skoda Przyjazne Auto mogą oni skorzystać zatrakcyjnych rabatów przy zakupie samochodu.

 

Skoda obroniła tytuł w IRC

Rajd Szkocji był niezwykle udany dla marki Skoda. Dwa pierwsze miejscazapewniły czeskiej marce drugie z rzędu zwycięstwo IRC w klasyfikacjigeneralnej producentów.

 

Skoda Rapid Spaceback: tylko nie mów do niego kombi!

Choć wygląda niemalże jak kombi, przedstawiciele czeskiej marki bronią sięrękami i nogami przed takim określeniem tej wersji Rapida. Spaceback to jednakkolejna Skoda, która jest wszechstronnie uzdolniona, o czym mieliśmywłaśnie okazję się przekonać podczas pierwszych jazd Skodą RapidSpaceback.

 

Skoda Superb L&K kontra Peugeot 508 GT: Walka o premium

Producenci samochodów bardzo upodobali sobie hasło„premium” i coraz częściej swoje modele chcą umieszczać wkoszyku ustawionym na jednej z tych wyższych półek. Skoda SuperbLaurin & Klement oraz Peugeot 508 GT to dwa bardzo dobrze wyposażone auta,które chcą, by mówić o nich premium. Postanowiliśmy poszukaćodpowiedzi na  to, który z nich powinien walczyć o wyższąpółkę, a który być może już niczego udowadniać nie musi.

 

Skoda Fabia III vs Opel Corsa E - pierwsze starcie

Debiutujące właśnie na europejskich rynkach nowe generacje maluchówSkody i Opla będą w przyszłym roku ostro rywalizować o klienta w tymsegmencie rynkowym. Sprawdzamy, jakie atuty mają Skoda Fabia III oraz OpelCorsa E.

 

Skoda i liczba 93 600

Skoda miesiąc wrzesień na pewno zapisze do udanych. Wzrost sprzedaży wEuropie Zachodniej, Centralnej i lepszy wynik nad Wisłą w porównaniudo zeszłego roku. I nikt w Czechach nie przejmuje się nieznacznym spadkiemsprzedaży globalnie.

 

Skoda rośnie w Polsce i na świecie

Czeski producent wchodzi z impetem w 2017 rok, kontynuując pozytywny trend zroku poprzedniego. W samym styczniu Skoda dostarczyła rekordową liczbęsamochodów, notując najwyższe wzrosty w Europie Wschodniej iŚrodkowej.

 

Skoda Kamiq ? pierwsze szkice nadwozia

Nowa Skoda Kamiq zostanie oficjalnie pokazana w Genewie. Producent ujawniłjednak już teraz pierwsze szkice modelu.

 

Skoda Karoq Scout. Znamy ceny

Skoda Karoq Scout zadebiutowała jesienią 2018 roku na salonie w Paryżu. Terazpoznaliśmy cennik czeskiego SUV-a.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020