Wyszukiwałeś:

slc

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: slc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 21 wszystkich):

Wątek na forum: Pierwsze testy Mercedesa SLC

prezentuje sie piknie, nic dodac nic ując ~lekoman

 

Futurystyczny super-samochód McLarena

O szumnie zapowiadanym, nowym modelu McLarena w motoryzacyjnym świecie byłojuż słychać od dawna. W sieci pojawiły się kolejne wizualizacjeprezentujące ultra-szybki samochód, który będzie sukcesorem modelu F1.

 

Mercedes przywraca Gullwinga?

Mercedes przy ścisłej współpracy ze swoim fabrycznym tunerem –AMG, testuje ciężko na dwóch kontynentach (Europa i USA)samochód, który będzie następcą legendarnego modelu 300 SL,sprzedawanego w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych.

 

Zabytkowe Mercedesy na start

W dniach 11-14 czerwca w Krakowie odbędzie się Mercedes-Benz StarDrive Poland2009, czyli VIII Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Mercedesów. Jest tonajwiększy zlot miłośników marki z gwiazdą w EuropieŚrodkowo-Wschodniej.

 

De Tomaso powraca

O powrocie marki De Tomaso krążą już od pewnego czasu różnehistorie. Teraz zostały one potwierdzone przez jednego z wysokichdyrektorów. Podczas targów w Genewie będziemy świadkamireinkarnacji marki.

 

Nieznani w Genewie

Już w przyszłym tygodniu oczy całego motoryzacyjnego świata zwróconebędą tylko i wyłącznie na Genewę, gdzie rozpocznie się największa wystawasamochodowa pierwszego półrocza na Starym Kontynencie. Wśródkilkuset wystawców nie zabraknie i takich, o których nawetnajwięksi fani motoryzacji nie będą mieli zbyt wiele do powiedzenia.

 

De Tomaso Mangusta Concept

Jeśli marka De Tomaso nic Ci nie mówi to proponujemy przestudiować Internet by zgłębić wiedzę na temat legendarnych, niszowych marek samochodowych. Odrodzona marka w ostatnim czasie pokazała model SLC, który ma być bezpośrednią konkurencją dla BMW 5 GT. O następcach legendarnych sportowych De Tomaso na razie cisza... czy aby na pewno?

 

Spyker szykuje rywala dla Porsche 911

Porsche 911 w  nadchodzących latach nie będzie miało łatwego życia. Kiedyś musiało mierzyć się jedynie z Ferrari, ale to już przeszłość. Ostatnio kilku producentów zapowiedziało, że pracuje nad stworzeniem konkurenta dla 911. Do Maserati i Mercedesa dołącza Spyker.

 

AMG mówi "nie" hiperhybrydom

Ferrari, McLaren i Porsche to na razie trójka producentów,którzy będą rywalizować w nowym segmencie hipersportowych hybryd. Narazie ta grupa nie powiększy się o niemiecki samochód z Affalterbach.

 

Mercedes zmieni nazewnictwo modeli

Mercedes-Benz już teraz oferuje szeroki wachlarz produktów, a do 2020roku ma go powiększyć o 11 zupełnie nowych modeli. Żeby klienci nie pogubilisię w tym zamieszaniu, Mercedes wprowadza nowe, prostsze nazewnictwo swoichaut.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018