Wyszukiwałeś:

solowow

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: solowow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 24 wszystkich):

RSMP: Sołowow sprawdzał Fiestę S2000

W miniony weekend Michał Sołowow i Maciek Baran przeprowadzili na DolnymŚląsku dwudniowe testy Peugeota 207 S2000 oraz Forda Fiesty S2000 przedzbliżającym się sezonem w Rajdowych Mistrzostwach Polski. W zmiennychwarunkach pogodowych kielecko-krakowski duet pokonał  270 kilometrów na asfaltowych drogach w okolicach Wałbrzycha.

 

Sołowow: Kuchar wszystkich zdemolował

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S20000 zajęli 2 miejsce wklasyfikacji generalnej Krause 38 Rajdu Elmot - pierwszej rundzie RSMP. ZałogaCersanit Rally Team obroniła pozycję z pierwszego etapu, uzyskując przewagę3.1 sek. nad atakującym Leszkiem Kuzajem (Skoda Fabia S2000). "Kuzi"zajął ostatecznie trzecią pozycję, a zwycięzcą zawodów zostałTomasz Kuchar (Peugeot 207 S2000).

 

RSME: Sołowow najszyby z Polaków w Rajdzie Ypres

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) zajęli siódmemiejsce w klasyfikacji generalnej Geko Ypres Rally. Jest to najlepszy wynikzałogi Cersanit Rally Team w rajdzie Ypres, w którym kielecko-krakowskiduet startował już po raz szósty.

 

Rajd Antibes: Sołowow i Kubica na podium!

Polscy kierowcy rajdowi doskonale spisali się podczas zamykającego sezonRajdowych Mistrzostw Europy, Rajdu Antibes. W pierwszej dziesiątce znalazłysię aż 4 załogi z naszego kraju. Najlepiej wypadli Michał Sołowow / MaciejBaran (Ford Fiesta S2000), którzy byli drudzy oraz Robert Kubica zJakubem Gerberem (Renault Clio S1600) lokujący się na trzecim miejscu.

 

RSME: Sołowow będzie brobił wicemistrza Europy

Michał Sołowow stoi przed kolejną szansą na wywalczenie tytułu wicemistrzaEuropy. Kielczanin pilotowany przez Maćka Barana weźmie udział w RallyeInternational du Valais, kończącym tegoroczne rajdowe rozgrywki w czempionaciena Starym Kontynencie.

 

RSMP: Sołowow testował na śniegu

Choć załoga Cersanit Rally Team Forda używa już od kwietnia ubiegłego roku,dopiero teraz Michał Sołowow i Maciek Baran mieli okazje aby sprawdzić jakFiesta S2000 zachowuje się na śniegu. Niestety na skutek awarii awarii silnikazespół musiał nieco szybciej powrócić z okolic Olsztyna do bazyw Kielcach.

 

Sołowow nie wybiera się na Rally 1000 Miglia

Michał Sołowow i Maciek Baran nie wystartują w 35 Rally 1000 Miglia –pierwszej rundzie tegorocznych Mistrzostw Europy.

 

Sołowow: "Najlepszy rajd asfaltowy w Polsce"

"Myślę, że to najlepszy rajd asfaltowy w Polsce i gratulujęorganizatorom wyboru trasy" - powiedział na mecie Rajdu KarkonoskiegoMichał Sołowow. Kielczanin pilotowany przez Maćka Barana, jadąc FordemFiesta S2000 zajął czwarte miejsce w 3 rundzie RSMP.

 

Sołowow wraca do Peugeota

Zespół Michała Sołowowa i Maćka Barana - Cersanit Rally Teampoinformował, że po 16 miesiącach załoga wraca do Peugeota 207 S2000.Właśnie tym autem w latach 2008 i 2009 Michał i Maciek zdobyli tytuływicemistrzów Europy, wygrywając po drodze Istanbul Rally 2009.

 

Barum: Sołowow jednak Fiestą

Michał Sołowow i Maciek Baran, zgłoszeni w Peugeocie 207 S2000 donadchodzącego Rajdu Barum - rundy Rajdowych Mistrzostw Europy oraz serii IRC,wystartują jednak za kierownicą Forda Fiesty S2000.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018