Wyszukiwałeś:

stefan

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stefan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 98 wszystkich):

Wątek na forum: Oszczędny Jaguar

ten jaguar jest fajny ~stefan

 

Wątek na forum: Sportowa ewolucja Mercedesa

Wystarczy poprawić jakość. Wtedy się zainteresują. Bo po co przepłacać za samochód jeżeli można mieć Audi lub BMW, które są o wiele tańsze i o wiele lepszej jakosci? ~stefan

 

F1: Serbowie w Formule 1?

Na wstępnej liście zgłoszeń zespołów Formuły 1 do sezonu 2010 niema zespołu Toyoty - poinformowała Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA).Być może w tej sytuacji powstanie miejsce dla nowego teamu Szwajcara PeteraSaubera, który powstanie w miejsce ekipy BMW-Sauber zatrudniającej wostatnim sezonie Roberta Kubicę i Nicka Heidfelda.

 

Najmocniejsza Scania w Książu

Na polskie drogi wyjechała pierwsza i jedyna w naszym kraju Scania V8 zsilnikiem o mocy 730 KM. Kluczyki do obecnie najmocniejszej ciężarówkiw Polsce, jak na przyszłą Królową Szos przystało, nowemuwłaścicielowi przekazano 18 marca na zamku Książ.

 

Nowe auto Volvo

Na targach w Szanghaju Volvo zaprezentowało koncepcyjne auto o nazwie ConceptUniverse.

 

Życiowy wynik Giermaziaka

Kuba Giermaziak, kierowca powołanego przez PKN ORLEN pierwszego polskiegozespołu wyścigowego w Porsche Supercup już w drugim sezonie startówstanął na podium w klasyfikacji końcowej serii! Po niezwykle ekscytującymwyścigu zawodnik VERVA Racing Team zapewnił sobie trzecie miejsce w tychprestiżowych mistrzostwach w sezonie 2011.

 

Elektroniczny podręcznik kierowcy

Wraz z każdym samochodem ciężarowym Volvo Klient otrzymuje podręcznikkierowcy o treści indywidualnie dostosowanej do specyfikacji konkretnegopojazdu. Obecnie podręcznik taki można również pobrać bezpłatnie zestrony internetowej.

 

Young European Truck Driver - drugi etap

Scania zakończyła pierwszy etap konkursu polegający na rejestracjikandydatów, którzy już 12 maja rozpoczynają walkę o tytułNajlepszego Młodego Kierowcy.

 

Zmiany kadrowe w Infiniti

Infiniti wzmacnia swoją pozycję na rynku motoryzacyjnym. Wzmocnienia to nietylko nowe nazewnictwo aut, nowy model w gamie, ale i nowe osoby, którympowierzono sterowanie marką Infiniti na globalnych rynkach.

 

Najmocniejsza Scania Euro 6 trafiła do klienta

W połowie marca w centrali Scanii w Södertälje miało miejsceuroczyste przekazanie kluczyków do ciągnika siodłowego Scania V8 R730Euro 6.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020