Wyszukiwałeś:

suzuka

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: suzuka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 20 z 29 wszystkich):

GP Japonii: Dublet "Czerwonych byków"

Grand Prix Japonii na torze Suzuka z pewnością należy do ulubionychwyścigów Sebastiana Vettela z zespołu Red Bull Racing. Niemiec wygrałtam w ubiegłą niedzielę już drugi raz w swojej karierze wyprzedzającpartnera z zespołu Marka Webbera i Fernando Alonso z zespołu Ferrari.

 

F1: Kobayashi "załatwi" sponsora?

Efektowne manewry wyprzedzania serwowane podczas Grand Prix Japonii przez KamuiKobayashiego być może przełożą się na powrót firmy Panasonic doFormuły 1.

 

F1: Nadal nie wiedzą co się stało

Tajemnicza awaria Roberta Kubicy podczas Grand Prix Japonii wciąż pozostajeniewyjaśniona. Zespół Renault zamierza przeprowadzić gruntowne badanianapędu i mocowania tylnego koła w bolidzie Polaka.

 

Kubica: „Trudno przewidzieć co wydarzy się w Korei”

Robert Kubica przed wylotem do Korei Południowej znalazł chwilę na wywiad zdziałem prasowym zespołu Renault. Polak dzieli się między innymi swojąopinią o nowym torze Yeongam i szansach na dobry wynik w tym Grand Prix.

 

Horner: "Nowe Silverstone jest świetne"

Szef zespołu Red Bull Racing, Christian Horner powiedział, że jest zachwyconyzmianami jakie zaszły na legendarnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii."Teraz obiekt może równać się z najlepszymi torami naświecie" - mówi Austriak.

 

Kalendarz F1 na sezon 2012

FIA opublikowała oficjalny kalendarz na przyszłoroczne zmagania najlpeszychkierowców świata. W przyszłym roku sezon rozpocznie się wyścigiem wAustralii 18 marca a zakończy 25 listopada na torze Interlagos w Brazylii.

 

"Sebastian Vettel" w wersji 420KM

Sebastian Vettel wygrał w niedzielę GP Włoch na torze Monza i zbliżył siętym samym do obronienia w tym sezonie tytułu mistrza świata. Najmłodszy zmistrzów F1 praktycznie osiągnął już wszystko teraz, może swojerekordy poprawiać i zdobywać kolejne trofea, a do tego od sławy odcinaćkupony. Jednym z nich jest Infiniti FX "Sebastian Vettel”.

 

F1: Mieszanki na Japonię i Koreę

Pirelli podało rodzaje mieszanek na wyścigi Grand Prix w Japonii i Korei,które odbędą się w przyszłym miesiącu.

 

Nowatorski wydech przyczyną klęski

"Spodziewaliśmy się, że Grand Prix Singapuru będzie ciężkąprzeprawą, ale było trudniej niż oczekiwaliśmy" - mówi wwywiadzie dla agencji prasowej zespołu Lotus Renault GP głównyinżynier francuskiej stajni James Allison. Brytyjczyk jednocześnie dodaje, żespecyficzny typ układu wydechowego zastosowany na początku sezonu w bolidzieR31 był błędem.

 

GP Japonii: Vettel przypieczętował drugi tytuł

Sebastian Vettel z Red Bull Racing dołączył do ekskluzywnego klubudziewięciu kierowców, którzy zdobyli mistrzostwo świata Formuły1 dwa razy z rzędu. Niemiec został także najmłodszym podwójnymmistrzem świata w historii Formuły 1.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019