Wyszukiwałeś:

wywiady

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wywiady

Twoje wyniki wyszukiwania (11 - 17 z 17 wszystkich):

"Jazda zimą wymaga cierpliwości i praktyki"

Przedstawiamy wam wywiad z Regis Ossantem, testerem opon w Centrum InnowacjiGoodyeara w Luksemburgu. Ossant należy do zespołu testującego Goodyear,składającego się z ponad 240 kierowców, inżynierów itechników. Ma sześcioletnie doświadczenie w dziedzinie testowania opon,podczas których zwiedził kawałek świata. Oto co powiedział.

 

Volvo Polska laureatem Top Employer 2011

Firma Volvo Polska już po raz drugi znalazła się w prestiżowym gronielaureatów polskiej edycji badania Top Employers prowadzonego przezInstytut CRF. Uzyskując tytuł Top Employer, Volvo Polska znalazło się wgronie 20 firm w Polsce i około 600 na świecie, które mogąposługiwać się tym wyróżnieniem.

 

Volvo Polska topowym pracodawcą

Firma Volvo Polska już po raz drugi znalazła się w prestiżowym gronielaureatów polskiej edycji badania Top Employers prowadzonego przezInstytut CRF. Certyfikat Top Employer jest przyznawany wyłącznie tympracodawcom, którzy wykażą, że spełniają najwyższe, międzynarodowestandardy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.  Uzyskując tytuł TopEmployer, Volvo Polska znalazło się w gronie 20 firm w Polsce i około 600 naświecie, które mogą posługiwać się tym wyróżnieniem.

 

Plany pracodawców w obliczu otwarcia niemieckiego rynku pracy

Opinia na temat spodziewanych trudności w pozyskiwaniu pracowników wkonsekwencji otwarcia niemieckiego i austriackiego rynku pracy istotnie dzielirespondentów raportu Instytutu Badawczego Randstad i TNS OBOP.Większość odpowiadających przedstawicieli firm (58%) nie spodziewa się, abyotwarcie nowych rynków spowodowało problemy. Jednak bardzo silna grupa(pozostałe 42% badanych) przyznaje, że nowa sytuacja na rynku pracy możeprzyczynić się do utrudnień w prowadzonych projektach rekrutacyjnych.

 

Firmy oczekują wsparcia

Z nowego raportu Goodyear Dunlop wynika, że floty - by osiągnąć cele20-20-20 Unii Europejskiej - potrzebują wsparcia w rozwoju, a nie kolejnychregulacji.

 

Wywiad: Tiesto

 

Tiesto to jeden z najsławniejszych didżejów na naszym globie. Holenderski muzyk przyjechał do Polski by zaprezentować światu nową Skodę Citigo. Tiesto wystąpił na koncercie we wrocławskim klubie Eter w ramach trasy Skoda Tiësto Meet Tour a my mieliśmy okazję zamienić z nim kilka słów.

 

Największy

Siadasz późnym wieczorem, w pokoju, gdzie mała lampka oświetlakartkę z notatkami. Myślisz, zastanawiasz się, zapisujesz i kreślisz... iwszystko wokół jednej postaci - Ayrton Senna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019