Wyszukiwałeś:

200EX

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 200EX

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Nowy Rolls-Royce tuż tuż

Pojawił się już pierwszy skrawek nowego modelu legendarnej marki Rolls Royce.Auto zostanie zaprezentowane w Genewie pod nazwą 200EX, jako prototyp, aletradycyjnie od wersji produkcyjnej będzie się różnić tylko detalami.

 

Baby-Rolls w pełnej okazałości

Kiedy wczoraj przedstawialiśmy pierwsze szczegóły o czwartym modelu wgamie Rolls-Royce'a, nie znaliśmy jeszcze jego dokładnego wyglądu. Dziśbrytyjski koncern, należący obecnie do BMW, opublikował już pierwszezdjęcia swej nowości.

 

Genewa 2009: VIDEO-RELACJA

Targi samochodowe w Genewie to być może ostatnia szansa w tym roku, abyzobaczyć wszystkich producentów aut pod jednym dachem hal wystawowych.Zapraszamy na obszerną video-relację z tej najważniejszej imprezymotoryzacyjnej w Europie.

 

Kolejne detale o nowym Rolls-Royce

Nowy koncept Rolls-Royce`a został zaprezentowany na początku tego miesiąca wGenewie. 200EX to tak naprawdę przedprodukcyjna wersja modelu RR4. Brytyjskiproducent ujawnił w końcu więcej detali na temat nadchodzącego modelu.

 

Mały, luksusowy "Duch"

Tradycja w przypadku marki Rolls-Royce jest tak samo ważna jak luksus jakioferują samochody tej marki. Jednak do obu tych cech nawiązuje najnowszy modelbrytyjskiej marki, który w Szanghaju został oficjalnie ochrzczony jakoGhost.

 

"Duch" wyszedł z ukrycia

Jednemu ze spostrzegawczych czytelników portalu worldcarfans.com udałosię dostrzec nowego Rolls-Royce`a Ghost podróżującego promemcałkowicie bez kamuflażu.

 

Duch się ujawnił

Rolls-Royce kazał sobie długo czekać na oficjalną prezentację modelu Ghost.Jednak w porównaniu ze studium koncepcyjnym 200EX nic się nie zmieniło.

 
 

Genewa 2009: Rolls Royce 200EX Concept - prezentacja

 

Prosto z Genewy , nowy concept Rolls Royce 200EX

 

Rolls-Royce 200EX

 

Nowy Rolls-Royce nawiązuje do większego Phantoma i modelu Drophead Coupe i mimo, że 200EX nazywany jest „małym Rollsem” nie można mówić o nim, iż jest kompaktowych rozmiarów (powstał na zmodyfikowanej płycie podłogowej najnowszego BMW 7). Długość całkowita nadwozia wynosi 5 400 mm, a to o prawie 19 cm więcej od BMW 750iL, ale o 44 cm mniej od Phantoma. Rozstaw osi prawie 3 300 mm (w porównaniu z 3 200 mm w BMW 750iL) zapewnia pasażerom siedzącym z tyłu sporo miejsca na nogi. Pod maską umieszczono nowy silnik, ogromny V12 produkcji BMW o mocy 450 KM i 600 Nm oraz 6 litrów pojemności - mojeauto.tv

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019