Wyszukiwałeś:

200h

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 200h

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Kompaktowa hybryda Lexusa

Na ubiegłorocznej wystawie samochodowej we Frankfurcie auto to pokazanezostało jeszcze w wersji koncepcyjnej i nazywało się Lexus LF-Ch. Już wGenewie poznamy wersję produkcyjną tego modelu, które ostatecznieprzyjmie nazwę CT 200h i będzie pierwszą pełną hybrydą w segmencieluksusowych kompaktów.

 

Tak wygląda nowy Lexus

Na kilka dni przed premierą w Genewie Lexus zdradził już niemal wszystkieinformacje na temat swojego nowego modelu - CT 200h, który będziepierwszym 5-drzwiowym kompaktowym modelem w gamie Lexusa.

 

Hybryda Lexusa na sportowo

Najnowsza hybryda Lexusa, kompaktowy CT 200h, ma nas przekonać niskimi wynikamispalania, trudno więc jednoczeście oczekiwać od niego osiągów namiarę sportowych aut. Aby jednak fani szybszej jazdy nie omijali go szerokimłukiem, japoński producent przygotował wersję z pakietem F Sport.

 

Lexus CT 200h już w produkcji

Ruszyła produkcja najnowszego modelu Lexusa CT200h, pierwszego i jak na raziejedynego, w pełni hybrydowego pojazdu w segmencie aut kompaktowych klasypremium. Pierwsze egzemplarze tego modelu dotrą do Polski w marcu 2011.

 

Te auta są bezpieczne

Euro NCAP przeprowadziło kolejne testy zderzeniowe. Tym razem rozbitychzostało w sumie sześć modeli i wszystkie zdały ten egzamin na piątkę.Wśród przetestowanych aut znalazł się kolejny elektryczny pojazd -Nissan Leaf - który tym samym został pierwszym samochodem z napędemelektrycznym z maksymalną oceną pięciu gwiazdek.

 

Trzy specjalne Lexusy

Lexus zaprezentował trzy specjalne edycje modeli na rok 2012. LS 460, ES 350oraz CT 200h to kontynuacja rozszerzania marki. Specjalne wersje będąoferować zmiany zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz.

 

Toyota gromi, ma najwięcej eko-modeli

Chcesz być eko "pełną gębą" i poszukujesz dla siebieekologicznego samochodu? Ale nie takiego, który tylko mało pali iemituje niewielkie ilości CO2 do atmosfery, ale jest przyjazny środowisku wcałym swoim cyklu życiowym. Wybór jest dość prosty i sprowadza siędo koncernu Toyota i technologii hybrydowej. Choć są także wyjątki od tejreguły...

 

Lexus CT 200h ze zmienioną "twarzą"

Końcówka listopada to czas trzech ważnych wystaw samochodowych.Najważniejsze są oczywiście targi w Tokio, równie znana jest wystawa wLos Angeles, jednak z uwagi na rosnące znaczenie rynku chińskiego, nie możnazapomnieć także o Guangzhou Motor Show, gdzie zadebiutuje m.in. Lexus CT 200hpo liftingu.

 

Lexus CT 200h: Zmiany? Jakie zmiany!

Facelifting z przełomu roku Lexusa CT był więcej niż symboliczny. Ten samsilnik i układ napędowy, wystrój i wykończenie wnętrza i zaledwiejedna zauważalna różnica na zewnątrz.

 

Lexus CT nowej generacji za dwa lata

W ofercie Lexusa w USA hybrydowego hatchbacka CT 200h zastępuje nowy miejskicrossover UX. Jednak popularny Lexus CT pozostaje w europejskiej ofercie firmy.Jak powiedział szef europejskiego oddziału koncernu Pascal Ruch, na rynku jest miejsce dla obu modeli, a nowej generacji CT można się spodziewać za dwa lata.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018