Wyszukiwałeś:

2010

. Znaleziono 14900 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 2010

Spróbuj też wyszukać: 2010 z odliczeniem VAT 2010 wyprzedaż nowe modele 2010

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14900 wszystkich):

Nowa Scania serii R Samochodem Ciężarowym Roku 2010

Samochody ciężarowe Scania nowej serii R zostały wybrane SamochodemCiężarowym Roku 2010 (International Truck of the Year 2010) – tonajbardziej zaszczytne wyróżnienie w europejskiej branżysamochodów ciężarowych.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 

Young European Truck Driver 2010 w Polsce

Utalentowani młodzi polscy kierowcy samochodów ciężarowych mająokazję powalczyć o prestiżowy europejski tytuł. Ruszył właśnieorganizowany przez Scanię Young European Truck Driver 2010.

 

Ciężarówki Volvo w specjalnej edycji "World Cup 2010"

Republika Południowej Afryki to kraj będący gospodarzem Mistrzostw Świata wPiłce Nożnej FIFA 2010, największego, bez wątpienia, wydarzenia futbolowegow tym roku. Z tej okazji, Volvo Trucks wprowadziło do swojej oferty wobejmującym Polskę Regionie Europy Centralno-Wschodniej, specjalną,limitowaną edycję pojazdów "World Cup 2010", którychzakup premiowany jest wyjazdem na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA2010.

 

International Truck of the Year 2010 dla Scanii R

Przedstawiając nową serią R „Scania wprowadziła na ryneknowoczesny samochód ciężarowy ustanawiający nowe standardy podwzględem zużycia paliwa, własności trakcyjnych i ogólnejwydajności”, powiedział przewodniczący jury Gianenrico Griffini podczasceremonii wręczenia Scania nagrody International Truck of the Year 2010,która odbyła się w centrum badawczo-rozwojowym Scania wSödertälje, w Szwecji.

 

Ruszyły targi AMI 2010 w Lipsku

Dziś, dniem przeznaczonym dla przedstawicieli mediów, rozpoczynają siętargi motoryzacyjne AMI w Lipsku. Impreza, choć nie z najwyższejpółki, jeśli chodzi o wystawy samochodowe, to jednak ważna ze względuna bliskość od granicy Polski. Jak zwykle fani motoryzacji znad Wisłypojawią się tam, by zobaczyć na żywo najważniejsze nowości pierwszejpołowy 2010 roku.

 

Uczestnicy polskiego finału konkursu YETD 2010 już znani

Pierwszy etap wyścigu o główną nagrodę w konkursie YETD 2010 -najnowszą Scania serii R o wartości 100 tys. Euro został zakończony. Wszranki stanęło ponad 1650 młodych kierowców z całej Polski. Podczaspięciu weekendów na przełomie maja i czerwca odbyło się łączniedziewięć eliminacji regionalnych wyłaniających dziewięciufinalistów.

 

Pierwsze konsultacje dla Programu Budowy Dróg 2010-2015 już ruszają

Rozpoczynają się konsultacje społeczne dotyczące strategicznej ocenyoddziaływania na środowisko inwestycji realizowanych w ramach Programu BudowyDróg na lata 2010-2015. Z dokumentami podlegającymi konsultacjom możnazapoznać się w oddziałach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad lub na stronie internetowej GDDKiA. Można też brać udział wotwartych spotkaniach konsultacyjnych, które właśnie ruszają. 14września odbędą się pierwsze spotkania konsultacyjne we Wrocławiu i wKrakowie.

 

WRC 2010 (PS3) - recenzja gry

Jeśli śrubowanie rekordów i notoryczne wygrywanie Sebastiena Loeba wrajdowych mistrzostwach świata powoduje u ciebie niepohamowaną chęćziewania, to teraz masz okazję sam napisać historię tegorocznego sezonu WRC.Wystarczy, że wciśniesz gaz w nowej grze WRC 2010.

 

Wyniki Porsche w 2010 roku

Porsche w 2010 roku odnotowało aż 76% wzrost sprzedaży swoich aut na polskimrynku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021