Wyszukiwałeś:

2011

. Znaleziono 16080 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 2011

Spróbuj też wyszukać: toyota rav 4 jaki był adac foteliki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16080 wszystkich):

Polskie drogi – jaki był 2010, jaki będzie 2011?

Rok 2010 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zamknęławynikiem 166 kilometrów nowych dróg i 767 kilometrów wyremontowanych. Nowych autostrad przybyło nam zaledwie kilkanaściekilometrów. Na pocieszenie rząd obiecał kierowcom, że autostradoweobwodnice miast będą bezpłatne.  Z obliczeń drogowców wynika,że w ciągu całego ubiegłego roku na drogach krajowych zostały wykonaneprace inwestycyjne na poziomie 20 mld zł. Nakłady finansowe powinnyprzynieść efekty w latach kolejnych. Poprawę powinniśmy zauważyć już w2011 roku, bo jeżeli plany zostaną wykonane to zyskamy 230 km nowychautostrad.

 

GDDKiA : do końca 2011 powstanie brakujący kilometr do Świecka

Pod koniec 2011 roku gotowy będzie brakujący odcinek drogi krajowej nr 2 odługości 1,1 km między autostradą A2 (węzeł Świecko) a granicą Polski.Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje rozstrzygnąćprzetarg na wybór wykonawcy tego odcinka drogi jeszcze w styczniu lub napoczątku lutego br. Po 2012 roku będzie realizowany również nowyprzebieg drogi krajowej nr 2 omijający od południa przejście graniczne wŚwiecku.

 

Motor Show 2011 już w marcu

Marzec to nie tylko targi motoryzacyjne w Genewie. Marzec to także miesiąc wktórym odbywają się największe polskie targi poświęcone motoryzacji- Motor Show 2011.

 

S3 – co dalej?

W GDDKiA zapadła decyzja o przedłużeniu do 15 kwietnia 2011 r. terminuskładania ofert w przetargu na realizację odcinka S3 GorzówWielkopolski – Międzyrzecz. - Taka decyzja napawa optymizmem, ponieważwskazuje, że GDDKiA wciąż poważnie przygotowuje się do realizacjiinwestycji strategicznej dla naszego regionu, jaką jest budowa kolejnychodcinków drogi S3. Liczymy na to, że jeśli znajdą się w tym czasiedodatkowe pieniądze i rząd przeznaczy je właśnie na ten cel, to przetargzakończy się wyborem wykonawcy, a inwestycja – sukcesem –powiedział marszałek województwa zachodniopomorskiego OlgierdGeblewicz.

 

Szansa dla S7 i obwodnicy Radomia

Są duże szanse na rozpoczęcie jeszcze w tym roku budowy odcinka trasy S-7Radom (Jedlińsk) – Skarżysko-Kamienna. To jeden z liderów tzw.listy rezerwowej rządowego programu budowy dróg w latach2011-2015.Trwają również zaawansowane prace nad zebraniem kompletnejdokumentacji na budowę obwodnicy Radomia.

 

MAN ?Consistently Efficient? Tour 2011

MAN Truck & Bus rozpoczął 16 maja w Monachium „ConsistentlyEfficient“ Tour 2011. Trasa przedsięwzięcia prowadzi przez 20 metropoliieuropejskich w dziesięciu krajach. Jego celem jest szczegółowezapoznanie klientów i wszystkich zainteresowanych aspektami efektywnościtransportu i wskazanie możliwości dalszego obniżania kosztóweksploatacji floty pojazdów użytkowych przy poszanowaniu środowiskanaturalnego.

 

Jaka produkcja aut w 2011?

W 2011 roku w Polsce zostanie wyprodukowanych około 897-904 tys.samochodów osobowych i dostawczych, o 4,1-4,9 proc. więcej niż rokwcześniej (+35,3-42,3 tys. sztuk) – wynika z szacunkówAutomotiveSuppliers.pl na podstawie danych od producentów.

 

Najlepszy koncept 2011 roku

Podczas 10. edycji North American Concept Vehicle of the Year Awards w Detroitwybrano najlepsze modele koncepcyjne 2011 roku. Najbardziej "ZnaczącymModelem Roku 2011" został hybrydowy Jaguar C-X75. Jest to trzeci model whistorii Jaguara odznaczony w tym plebiscycie – po Jaguarze ALC w 2005oraz C-XF w 2007 roku.

 

Citroën Racing Trophy 2011 - podsumowanie

Mimo iż zwycięzcę tegorocznego Citroën Racing Trophy Polska 2011poznaliśmy już wcześniej, to kwestia kolejnych pozycji pozostawała otwarta,a rozstrzygnięcia miały nastąpić na 37. Rajdzie Koszyc, którystanowił połączoną rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski orazRajdowych Mistrzostw Słowacji i był ostatnią eliminacją w obu tych cyklach.

 

Polskie drogi w 2011 r. - sukcesy i problemy

Ponad 205 km nowych autostrad i 62 km dróg ekspresowych przybyło namapie Polski w 2011 roku. Na budowę nowych dróg Generalna DyrekcjaDróg Krajowych i Autostrad wydała rekordową kwotę ponad 26,4 mld zł wciągu jednego roku. Nie obyło się jednak bez problemów…Wiadomojuż, że do mistrzostw Euro, nie uda się zapewnić pełnej przejezdnościautostrady A1 na odcinku Kowal – Czerniewice oraz autostrady A4 naodcinkach Tarnów – Korczowa i Bochnia – Wierzchosławice.Zagrożone są też terminy na odcinkach A1 Kowal – Stryków,Świerklany – Gorzyczki oraz A4 Wierzchosławice – Krzyż.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021