Wyszukiwałeś:

203

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 203

Spróbuj też wyszukać: 203 c

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

 

Wątek na forum: Rekordowy Opel Zafira OPC

Te uchwycone w czasie jazdy zdjęcie pokazują Zafire jako uterenowione auto. Myśle że przy 240 KM przydałby się Zafirze drugi napęd. No ale słyszałem że płyta podłogowa nie jest dostosowana do takiego napędu, więc nie ma co się spodziewać ;) ~seeker

 

Zachodniopomorskie drogi do remontu

Do 2013 roku województwo zachodniopomorskie zaplanowałozainwestować  około  464 mln zł w remont drógwojewódzkich. W tym roku wydatki sięgną blisko 86 mln złotych.

 

Mocniejsze silniki w Mondeo

Pod maskę Forda Mondeo trafią dwie nowe jednostki napędowe: wysokoprężnaTDCi oraz nowość - benzynowy EcoBoost o mocy 203 koni mechanicznych.

 

Inwestycje na zachodniopomorskich drogach wojewódzkich w 2013 r.

W tym roku powinny zakończyć się wszystkie inwestycje drogowe zaplanowane wRegionalnym Programie Operacyjnym Województwa Zachodniopomorskiego nalata 2007-2013. Jedynym wyjątkiem będzie przebudowa drogi nr 203 na odcinkuIwięcino – Dąbki, której zakończenie zaplanowano na połowęczerwca 2014 r.

 

Przetarg na budowę mostów w Bukowie Morskim

Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie ogłosiłprzetarg na jedno z ostatnich zadań zapisanych w Regionalnym ProgramieOperacyjnym Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 -2013. Chodzi orozbiórkę i budowę dwóch mostów na rzece Bagiennicy i jejkanale w Bukowie Morskim. Zadanie jest częścią projektu przebudowy drogiwojewódzkiej nr 203 na odcinku Iwięcino - Dąbki.  Nowe mostyzastąpią stare i mocno zużyte konstrukcje z roku 1926.

 

Przetarg na budowę mostów w Bukowie Morskim rozstrzygnięty

Zarząd Dróg Wojewódzkich wyłonił najkorzystniejszą ofertę narozbiórkę i budowę dwóch mostów na rzece Bagiennicy i jejkanale w Bukowie Morskim w ciagu drogi wojewódzkiej nr 203 wwojewództwie zachodniopomorskim.

 

Powstaje nowy most w Darłowie

W Darłowie powstaje nowy most w ciągu DW 203. W połowie marca zakończyłsię kolejny ważny etap budowy nowej przeprawy - wylano płytę głównąmostu.

 

Kończy się budowa mostu w Darłowie

Dobiega końca budowa nowego mostu w Darłowie. Most przeszedł w tym tygodniupomyślnie próbę obciążeniową, podczas której badano ugięciamostu. Firma Wrobis, która jest wykonawcą tej inwestycji prowadziostatnie roboty wykończeniowe.

 

Most w Darłowie dla kierowców

Od początku wakacji kierowcy będą mogą korzystać z nowego mostu przezWieprzę w Darłowie. Most jest częścią południowo-zachodniej obwodnicyDarłowa, która w przyszłości będzie stanowiła nowy przebieg drogiwojewódzkiej nr 203.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019