Wyszukiwałeś:

205 X

GTI X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 205 GTI

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Peugeot wraca do świata GTI

Kiedy wydawało się, iż najbardziej usportowionym modelem w ofercie Peugeotabędzie właśnie wprowadzane do sprzedaży w Europie małe coupe RCZ, francuskikoncern zaskoczył chyba wielu prezentując pierwsze informacji o 308 GTI.

 

Peugeot 208 GTi oraz XY na targach w Genewie

W Genewie będziemy mogli podziwiać usportowioną wersję francuskiego kompaktu, model 208 GTi. Tym samym Peugeot wskrzesza legendę 205 GTi. Oprócz tego na stoisku zobaczymy koncepcyjny model XY.

 

Peugeot powraca z nowym hot hatchem

Francuski producent przedstawił światu produkcyjną wersję modelu 208 GTi.Auto na rynku pojawi się w przyszłym roku.

 

Peugeot 205: Warto

4.25 Mój to nie LOOK tylko WINNER produkowanytylko w 93r. Posiada kubełkowe fotele, kola oryginalne alu Intra 14" opony185/55R14, Sportową trójramienną kierownicę z logiem Talbot Sport. Zegary zObrotomierzem, Fabrycznie dymione szyby na brązowo. Kr...

 

Peugeot 208 GTI: Bez wścieklizny

Siedemnaście lat temu małe i mocne samochody, takie jak Peugeot 205 GTI czyRenault 5 Turbo budowano według prostego przepisu: głośno, twardo,niewygodnie. Nowa "208-ka" GTI pokazuje jak wiele rzeczy możezmienić się w klasie hot-hatch przez taki czas. Najważniejsze pytanie jednakpozostaje. Czy młody lew jest w stanie zagwarantować podobne emocje zakierownicą jak ten stary?

 

Peugeot 208 GTi i liczba 10 tys.

208 GTi na rynku zadebiutował rok temu. Teraz Peugeot dostał powód dootwierania szampana, mury fabryki w Poissy opuścił egzemplarz nr 10 000.

 

Mały, ostry "kocur" na rocznicę

W zeszłym tygodniu Peugeot ujawnił pierwsze detale, a teraz odsłaniawszystkie karty. Oto mały, ostry Peugeot 208 GTi przygotowany z myślą o 30.rocznicy legendarnego modelu 205 z tym samym znaczkiem.

 

Oto najpiękniejszy Peugeot 205 GTi

W miniony weekend w Katowicach odbył się zlot fanów i wielbicieliPeugeota 205 GTi. Organizatorzy wybrali m.in. najpiękniejszy egzemplarz wPolsce.

 

Test Peugeot 308 SW GT: Czekając na GTI

Nie jest to wprawdzie GTI, ale miłośnicy nieco ostrzejszych aut powinni czućsię usatysfakcjonowani. W wersji SW Peugeota 308 GT połączono odrobinęsportowych emocji z niezłą funkcjonalnością typowego kombi.

 

Volkswagen up! GTI - ostry maluch

Volkswagen jest coraz mocniej zainteresowany elektryfikacją swojej gamymodelowej, ale ni zapomina o sportowych emocjach. Rodzina GTI powiększy sięniebawem o kolejny model, czyli mały, ale ostry up! GTI, który pojawisię na rynku prawdopodobnie już w przyszłym roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "205 GTI".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019