Wyszukiwałeś:

207 X

CC X

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 207 CC

Spróbuj też wyszukać: 207cc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

Wątek na forum: 207 CC już w Genewie

z pewnościa ladniejszy niz 206 CC ~lucek

 

Kolejne CC Peugeota

Kolejna propozycja francuskiego producenta samochodów na wakacje to modelPeugeot 207 CC. Niestety potencjalni zainteresowani będą musieli jeszczepoczekać na jego premierę, gdyż nie potwierdzono informacji dotyczącychdebiutu na tegorocznych targach w Paryżu.

 

207 CC już w Genewie

Peugeot 207 Coupe Cabriolet będzie kolejnym modelem francuskiej marki zesztywnym rozkładanym dachem. Jego premiera odbędzie się w przyszłym roku wGenewie, a w sprzedaży pojawi się chwilę potem.

 

Nowy silnik i skrzynia w 207

Peugeot zaprezentował właśnie dwie nowe wersje modelu 207, które zostanąwyposażone w nowoczesny silnik o pojemności 1,6 litra oraz czterostopniową,automatyczną skrzynię wyciągniętą prosto z Porsche.

 

207 CC na wiosnę

Na przełomie marca i kwietnia Peugeot szykuje kolejną nowość z segmentucoupe-cabrio. Będzie to model 207 wyposażony w twardy dach składający się w25 sekund.

 

Maluchy na piątkę

Mini Cooper oraz Peugeot 207 CC - to najnowsze modele poddane testomzderzeniowym EuroNCAP. Mimo niewielkich rozmiarów oba auta zapewniajądobrą ochronę pasażerom, zdobywając w tej kategorii testu maksymalnąliczbę pięciu gwiazdek.

 

Tenisowy 207 CC

Podobnie jak w przypadku serii 206, również nowa generacja Peugeot 207doczekała się specjalnej edycji Roland Garros. Pierwszy, jeszcze koncepcyjnyegzemplarz tej wersji został zaprezentowany w modelu 207 CC przy okazjiodbywającego się turnieju tenisowego.

 

207 SW z duszą sportowca

Na targach IAA we Frankfurcie Peugeot poszerzy gamę modelu 207 o usportowionąwersję kombi - Peugeot 207 SW RC. Pod maską tej wersji małego Peugeotaznajduje się 175-konna jednostka benzynowa.

 

Milionowy Peugeot 207

Wygląda na to, że następca cieszącej się nadal niesłabnącąpopularnością 206-stki, Peugeot 207 może dorównać popularnościąswemu starszemu bratu. W dwa lata po rozpoczęciu produkcji z taśmprodukcyjnych zjechał milionowy egzemplarz.

 

Bezpieczny Peugeot 207 CC

W przeprowadzonym niedawno teście bezpieczeństwa małych kabrioletówsegmentu B Peugeot 207 CC okazał się być najbezpieczniejszym modelemuzyskując wynik pięciogwiazdkowy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "207 CC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018