Wyszukiwałeś:

207 X

RC X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 207 RC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Tenisowy 207 CC

Podobnie jak w przypadku serii 206, również nowa generacja Peugeot 207doczekała się specjalnej edycji Roland Garros. Pierwszy, jeszcze koncepcyjnyegzemplarz tej wersji został zaprezentowany w modelu 207 CC przy okazjiodbywającego się turnieju tenisowego.

 

Peugeot 207 SW: małe kombi

Po hatchbacku oraz wersji coupe-cabrio Peugeot poszerza teraz gamę modelu 207 okombi, czyli wersję SW. Na pierwszych europejskich rynkach Peugeot 207 SWzadebiutuje już w lipcu, w Polsce przyjdzie nam poczekać na to autoprzynajmniej do września.

 

308 RC Z

Choć na debiut rynkowy Peugeota 308 trzeba jeszcze poczekać parę tygodni,francuska marka prezentuje już zapowiedź kolejnej wersji tego modelu. Nawystawie we Frankfurcie pokazany zostanie koncepcyjny Peugeot 308 RC Z, któryjest zwiastunem modelu 308 CC.

 

207 SW z duszą sportowca

Na targach IAA we Frankfurcie Peugeot poszerzy gamę modelu 207 o usportowionąwersję kombi - Peugeot 207 SW RC. Pod maską tej wersji małego Peugeotaznajduje się 175-konna jednostka benzynowa.

 

Zielone światło dla 308 RC-Z

Po zmianie kierownictwa Peugeota i objęciu sterów przez ChristianaStreiffa, byłego dyrektora zarządzającego firmą Airbus, zielone światło doprodukcji otrzymał jeden z najciekawszych konceptów francuskiegoproducenta ostatnich lat. Peugeot 308 RC-Z wchodzi właśnie do produkcji.

 

Milionowy Peugeot 207

Wygląda na to, że następca cieszącej się nadal niesłabnącąpopularnością 206-stki, Peugeot 207 może dorównać popularnościąswemu starszemu bratu. W dwa lata po rozpoczęciu produkcji z taśmprodukcyjnych zjechał milionowy egzemplarz.

 

Peugeot 308 RC Z do sprzedaży

Władze koncernu Peugeot potwierdziły już oficjalnie, iż zaprezentowany wubiegłym roku na wystawie we Frankfurcie koncepcyjny model 308 RC Z będzieprodukowany. Na rynku auto to pojawi się wiosną 2010 r.

 

Peugeot 207 RC Rallye na sezon 2009

Peugeot 207 RC Rallye jest już czwartym autem z grupy 207 "by PeugeotSport". Po wyścigowym Spiderze THP, wyścigowej 207-ce LW i rajdowym 207Super 2000, najnowsze małe acz sportowe autko francuskiej marki przeznaczone dojazd na asfalcie i szutrach stanie na starcie już w przyszłym roku.

 

RSMP: Vouilloz wystąpi w Rajdzie Orlen

Peugeot Sport Polska Rally Team przygotował niespodziankę dla kibicówsportu samochodowego w Polsce. W Rajdzie Orlen, rundzie Pucharu Europy FIAStrefy Centralnej oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski wystartujeNicolas Vouilloz, który poprowadzi Peugeot 207 RC Rallye.

 

RSMP: Peugeot z nowym pucharem markowym

Polska centrala Peuegot Sport uruchomi w przyszłym roku kolejną seriępucharową. W sezonie 2010 kierowcy rajdowi ścigający się w MistrzostwachPolski będa mogli wziąć udział w rywalizacji za kierownicą Peugeota 207 RC.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "207 RC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019