Wyszukiwałeś:

207 X

cabrio X

coupe X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 207 cabrio coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Peugeot 307 CC Hybrid

Na bazie modelu Peugeot 307 CC francuski koncern zaprezentuje w Genewieprototypową wersję hybrydową tego auta. Będzie to już kolejna hybryda,która obok silnika elektrycznego posiadać będzie równieżjednostkę wysokoprężną.

 

Ekologiczny kabriolet

Producent samochodów marki Peugeot przygotowuje właśnie specjalną wersjęmodelu coupe-cabrio o nazwie 207 Epure Concept. Jedną z szeregu innowacji,które w nim zastosowano, to zasilanie ogniwem paliwowym firmy Genepac.

 

Pół miliona Peugeotów CC

Ponad 500 tysięcy sprzedanych łącznie egzemplarzy modeli Peugeot 206 CC oraz307 CC miało niebagatelny wpływ na wzrost i rozwój segmentu aut o nadwoziutypu coupe-cabriolet.

 

207 CC już w Genewie

Peugeot 207 Coupe Cabriolet będzie kolejnym modelem francuskiej marki zesztywnym rozkładanym dachem. Jego premiera odbędzie się w przyszłym roku wGenewie, a w sprzedaży pojawi się chwilę potem.

 

207 CC na wiosnę

Na przełomie marca i kwietnia Peugeot szykuje kolejną nowość z segmentucoupe-cabrio. Będzie to model 207 wyposażony w twardy dach składający się w25 sekund.

 

Peugeot 207 SW: małe kombi

Po hatchbacku oraz wersji coupe-cabrio Peugeot poszerza teraz gamę modelu 207 okombi, czyli wersję SW. Na pierwszych europejskich rynkach Peugeot 207 SWzadebiutuje już w lipcu, w Polsce przyjdzie nam poczekać na to autoprzynajmniej do września.

 

Peugeot 308 CC w Paryżu

Po hatchbacku oraz ostatnio wersji SW (kombi) Peugeot wprowadzi już niebawem dosprzedaży swój kompaktowy model 308 w wersji z otwieranym, twardymdachem. Premiera światowa w październiku na wystawie w Paryżu.

 

Diesel z cukru

Naukowcy zmodyfikowali genetycznie jedną z najbardziej znanych bakterii naświecie - E. coli - tak by przetrawiała proste cukry z odpadówroślinnych na wartościowe biopaliwo.

 

Idzie lato - może kabrio?

Za oknami słoneczna pogoda, rozpoczął się sezon wakacyjny. TO najlepszy czasżeby pomyśleć nad samochodem z otwieranym dachem. Co prawda sezon z ładnąpogodą w naszym kraju trwa krótko, ale wiatr we włosach to uczuciektóre może przekonać nas do zakupu takiego samochodu. Zobaczmy zatem cooferują polscy importerzy.

 

Peugeot 207: bardzo dobry samochód

5 polecam ten model dla poszukujących komfortujazdy w pojedynkę lub we dwoje i chcących się wyróżniać

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "207 cabrio coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018