Wyszukiwałeś:

208

. Znaleziono 224 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 208

Spróbuj też wyszukać: peugeot 208 polo 207

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 224 wszystkich):

Peugeot 208 [video]

"Re-Generacja" pod takim hasłem Peugeot przedstawia najnowszewcielenie auta segmentu B. Wiosną 2012 roku zadebiutuje Peugeot 208. Autobędzie dostępne w dwóch wersjach nadwozia: 5-drzwiowej i 3-drzwiowej.

 

Peugeot 208 GTi oraz XY na targach w Genewie

W Genewie będziemy mogli podziwiać usportowioną wersję francuskiego kompaktu, model 208 GTi. Tym samym Peugeot wskrzesza legendę 205 GTi. Oprócz tego na stoisku zobaczymy koncepcyjny model XY.

 

Peugeot 208 1.6 e-HDI: Więcej niż tylko zmiana warty

Gdyby logo marki decydowało o hierarchii na rynku motoryzacyjnym - tak jak mato miejsce w przypadku gatunków zwierząt, wówczas Peugeot zsymbolizującym go lwem na masce mógłby spać spokojnie. Ale nie może.Oprócz rywali z Europy, ma na karku także rozpychającą się łokciamikonkurencję z Korei Południowej. Dlatego nowy Peugeot 208 jest tak ważny dlafrancuskiej marki. Dzięki temu modelowi Francuzi chcą wprowadzić dawnyporządek w popularnym segmencie B.

 

Źle dokręcona nakrętka w Peugeotach 208

Do serwisów Peugeota wezwanych zostanie ponad 1.100 właścicielistosunkowo nowych na naszym rynku Peugeotów 208. Przyczyną jest źledokręcona nakrętka, która jednak nie stanowi bezpośredniegozagrożenia dla życia i zdrowa podróżujących tym modelem.

 

Superoszczędna "208-ka"

Niskie spalanie coraz częściej determinuje pracę projektantów iinżynierów zajmujących się tworzeniem nowych samochodów. Zcałą pewnością był to główny cel, jaki postawiono przedtwórcami Peugeota 208 HYbrid FE.

 

Peugeot 208 GTI: Bez wścieklizny

Siedemnaście lat temu małe i mocne samochody, takie jak Peugeot 205 GTI czyRenault 5 Turbo budowano według prostego przepisu: głośno, twardo,niewygodnie. Nowa "208-ka" GTI pokazuje jak wiele rzeczy możezmienić się w klasie hot-hatch przez taki czas. Najważniejsze pytanie jednakpozostaje. Czy młody lew jest w stanie zagwarantować podobne emocje zakierownicą jak ten stary?

 

Peugeot 208 GTi i liczba 10 tys.

208 GTi na rynku zadebiutował rok temu. Teraz Peugeot dostał powód dootwierania szampana, mury fabryki w Poissy opuścił egzemplarz nr 10 000.

 

Peugeot 208 po delikatnym liftingu

Nawet największy bestseller potrzebuje czasem odświeżenia, by zachować tempo sprzedaży. Najlepiej sprzedający się Peugeot - model 208 - zostaniepokazany w Genewie w zmodernizowanej odsłonie.

 

Peugeot Polska wycenił odnowione 208

Delikatna modernizacja Peugeota 208 wprowadziła do oferty m.in nowe wersjesilnikowe. Znamy już ceny małego "lwiątka" w polskich salonach.

 

Wątek na forum: Peugeot 208 po delikatnym liftingu

Mam 208. Kupiłem w czerwcu 2014. Po wyłączeniu klimatyzacji i włączonej dmuchawie zbiera mi się woda w kanałach nawiewow. Bardzo szybko zaczęło smierdziec z układu. Serwis nic nie zrobił bo to jest wada wszystkich 208. Przecieka mi tłumik, po zimie jest zgnity. Serwis nic nie zrobił. Coś g...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019